Maison Martin Margiela & Moleskine: zápisník jedné značky

Publikováno: 31.07.2013 20:59 | Jiří Hofbauer

Módní značka Maison Martin Margiela a italská firma Moleskine, kterou proslavily její ikonické diáře a zápasníky, spojily síly a vytvořili limitovanou edici jejího nejpopulárnějšího zápisníku.

Design ikonického zápisníku je velice minimalistický, bílý, pevné desky zdobí pouze plastický nápis Maison Martin Margiela Paris a elastické poutko. Čím zahltíte stránky vyrobené z papíru bez kyselin vyrobené na bázi belgické bavlny je jen na vás.

Limitovaná edice zápisníky je již teď k dostání v Japonsku. Do obchodů Maison Martin Margiela ve zbytku světa se dostanou 20.září za cenu kolem $ 61.

maison-martin-margiela-x-moleskine-all-white-notebook-02

Zdroj: Maison Martin Margiela

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!