Malý výlet po vousech celebrit I.

Publikováno: 11.06.2013 12:43 | Petr Hájek

Stylovou inspiraci lidé hledají u herců, muzikantů a podobné sorty lidí poměrně často. Jeden se omezí na jeho oblíbený klobouk, další zase nosí podobné barvy, no a třetí neváhá a nechá si narůst stejné vousy či knír podle nějaké zajímavé osobnosti.

Michael Cera

Jak sami vidíte ze snímku, vysloveně dětské obličeje a knírky nejdou příliš dohromady. Na to je dobré určitě pamatovat hlavně tehdy, když zvažujete, čím si ozvláštnit tvář. Pokud ale chcete jen šokovat za každou cenu, i to je jistě cesta.

Michael-Cera

Zdroj: MensHealth

James McAvoy

Když máte světlejší porost na tváři, je asi nejlepší cestou zvážit dvojici extrémních řešení: buď si nechat růst rovnou plnovous se vším všudy, nebo raději vůbec žádné vousy nemít.

James-McAvoy

Zdroj: MensHealth

Ashton Kutcher

Porost na tváři možná nedělá kompletní dojem z muže, ale jistě může první dojem z něj nějak ovlivnit. Když třeba máte sklony k tenkému úzkému knírku, musíte jej ukotvit ve tváři na 100 % i zbytkem plnovousu, jinak tam bude knírek stejně ztracený jako u Ashtona Kutchera.

Ashton-Kutcher

Zdroj: MensHealth

Sidney Crosby

Když přijde na vousy a spodní hlavový porost obecně, je dobré znát také své limity (stylové i jiné). Tak třeba, někteří z nás mohou mít i s plnovousem na tváři pořád viditelné nepěkné skvrny kůže působící jako holá místa.

sidney-crosby

Zdroj: MensHealth
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!