Malý výlet po vousech celebrit II.

Publikováno: 18.06.2013 11:50 | Petr Hájek

Stylovou inspiraci lidé hledají u herců, muzikantů a podobné sorty lidí poměrně často. Jeden se omezí na jeho oblíbený klobouk, další zase nosí podobné barvy, no a třetí neváhá a nechá si narůst stejné vousy či knír podle nějaké zajímavé osobnosti.

Morgan Spurlock

Ne snad, že by neměly vousy jako by z let 70. svoje kouzlo, ale i pro ně prostě musíte být ten správný typ osobnosti: třeba wrestlingový zápasník, akční hrdina, lovec divoké zvěře, motorkář z The Village People apod.

morgan-spurlock

Zdroj: MensHealth

Ludacris od roku 2006

Ačkoliv majoritní podíl lidí věnuje většinu ze svého času určeného ku stylovému vyspravení své osoby na vlasy, existují i jedinci, kteří s podobným citem pro věc přistupují ke svým vousům. Když ale dnes existují nesmírně složité účesy pro vlasy, proč ne i stylové zástřihy?

Ludacris

Zdroj: MensHealth

Charlie Sheen

Jestliže jsme snad od někoho ani náhodou neočekávali, že si nechá narůst menší kotlety, pak to byl zrovna Charlie Sheen. A když už na ně přišla řeč, je třeba s nimi extrémně opatrně: stačí totiž málo, aby to s nimi člověk přehnal, pak obratem přestanou působit stylově a začnou vypadat spíše odpudivě.

Charlie-Sheen

Zdroj: MensHealth

Viggo Mortensen

Větší není vždy lepší, jak si muži myslí a u knírů, vousů a bíbrů to platí taky. Většinou se vyplatí, nenechávat si na obličeji narůst nic přesahujícího vaše koutky u pusy, jakmile zde totiž necháte narůst něco takto velkého, rázem se to stane dominantou celého těla a odtahuje to pozornost od všeho ostatního.

Vigo-Mortensen

Zdroj: MensHealth

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!