Malý výlet po vousech celebrit III.

Publikováno: 27.06.2013 13:07 | Petr Hájek

Stylovou inspiraci lidé hledají u herců, muzikantů a podobné sorty lidí poměrně často. Jeden se omezí na jeho oblíbený klobouk, další zase nosí podobné barvy, no a třetí neváhá a nechá si narůst stejné vousy či knír podle nějaké zajímavé osobnosti.

Brad Pitt

Ve stylu u vousů není až tak moc přikázání, jestliže ale nějaké přece jen existuje, pak asi něco jako: "Nebudeš kroutiti vousů svých ani samostatně, ani s kuličkami na konci". Kdysi tak vypadal Brad Pitt, ovšem již tuto vizáž piráta z tématického parku opustil, doufejme navždy.

Brad-Pitt_0

Scott Pollard

Scott Pollard během let experimentoval s mnoha typy vousů a ani tento look není zrovna tím z nejšťastněji vybraných, obáváme se. Dva bodce pod krkem jsou sice originální, ale možná až příliš rušivé a agresivní. Na druhou stranu, není to nic, co by nespravil holicí strojek a trocha gelu.

Scott-Pollard

James Harden

Když se plnovous pojme správným způsobem a dobře se uchopí jeho zpracování, přidává hned muži na sofistikovanosti. Pakliže jej ale nezastřiháváte vůbec, začne vypadat neupraveně a skoro jako nestříhaná zahrada. Zastřihávat tedy v podobných případech často a hodně.

james-harden

George Clooney

Na světě patrně není osoby, která by vousy řešila lépe. A jakoby již jejich zástřih nebyl sám o sobě dokonalý, George nepoužívá ani žádné barvivo, díky čemuž samozřejmě vypadá nesmírně přirozeně, za což opět palec nahoru.

George-ClooneyPřipojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!