Malý výlet po vousech celebrit IV.

Publikováno: 10.07.2013 12:43 | Petr Hájek

Stylovou inspiraci lidé hledají u herců, muzikantů a podobné sorty lidí poměrně často. Jeden se omezí na jeho oblíbený klobouk, další zase nosí podobné barvy, no a třetí neváhá a nechá si narůst stejné vousy či knír podle nějaké zajímavé osobnosti.

Joe Mangianello

Za oné konstelace, že i vám rostou vousy stejnoměrně, bude to vypadat přitažlivě za všech jejich případných délek. Tempo zastřihávání se liší člověk od člověka,ale většinou jednou-dvakrát týdně je tak akorát. A jestli zde mají vousy vystoupit, musí to být na úkor lehce potlačených vlasů.

Joe-Mangianello

Zdroj: MensHealth

Henrik Lundquist

Dokonce i tehdy, když vypadáte s vousy trochu jako tulák, se stejnoměrným zástřihem a ostrým pohledem se dá pořád a rozhodně dosáhnout solidního frajerského looku. Starání se v tomto případě spočívá v prostém přejetí jednou za čas na "1" nebo "2" se strojkem.

Henrik-Lundquist

Zdroj: MensHealth

Michael Fassbender

Michael Fassbender nám potvrzuje, že neexistuje žádná společenská událost, ať již večeře, svatby nebo třeba bankety, která by byla pro vousy příliš formální. Platí zde přímá úměra tohoto typu: čím čistější sestřih, tím delší délku si můžete dovolit.

fassbender

Zdroj: MensHealth

David Beckham

Ve stylovém světě je jedno, jak David Beckham zrovna hraje nebo hrál, protože jeho vousy prostě nemohou nebýt univerzální. Lze u nich experimentovat i s délkou, avšak je nutno respektovat přirozené tvary obličeje. Obecně se říká, že kulatějším hlavám sedí delší vousy a protáhlejším zase kratší - zda nicméně chcete toto pravidlo následovat, to samozřejmě bude jen a jen na vás...

David-Beckham

Zdroj: MensHealth
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!