Malý výlet po vousech celebrit V.

Publikováno: 22.07.2013 12:41 | Petr Hájek

Stylovou inspiraci lidé hledají u herců, muzikantů a podobné sorty lidí poměrně často. Jeden se omezí na jeho oblíbený klobouk, další zase nosí podobné barvy, no a třetí neváhá a nechá si narůst stejné vousy či knír podle nějaké zajímavé osobnosti.

Russell Brand

Nemůžeme se vždycky postavit za to, co nosí Russell Brand na hlavě, ani za jeho leckdy překombinované modely a doplňky, nicméně, kde dobře vystihl svoji osobnost, jsou samozřejmě jeho vousy - zde bylo navíc přidáno na efektu oholením krku.

Russel-Brand

Zdroj: MensHealth

Adam Levine

Hladce oholená rocková hvězda, to je něco v branži nepředstavitelného, takže vousy Adama Levinea nejsou po této stránce výjimkou. Určitě ale nemusíte být v rock-bandu, abyste něco podobného mohli nosit, stačí k tomu jen, zastřihnout skoro u obličeje a rozhodně neuškodí začistit i v oblasti pod ohryzkem.

Adam-Levine

Zdroj: MensHealth

Jon Hamm

Na světě je jen málo natolik mužných looků, jakým disponuje zrovna Jon Hamm. Povšimněte si rovněž onoho detailu, že vousy má sice všude a to velmi hustě, avšak i u nich je patrná odměřená zastřihávací ruka. Dobrý dojem je pak doslova na úrovni dobrého obleku.

Jon-Hamm

Zdroj: MensHealth

LeBron James

Dny podbradních copánků jsou již daleko za tímto 28letým Miami Heat forwardem a vypadá to, že i jeho vizáž je díky tomu přehlednější a líbivější. A podařilo se mu díky čtvercovému zástřihu zdůraznit i neméně čtvercový obličej.

LeBron-James

Zdroj: MensHealth
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!