Marc Jacobs: Boy Tested, Girl Approved

Publikováno: 28.04.2014 05:41 | Václav F. Mensa

Muži stále odmítají používat dekorativní kosmetiku. Když se řekne "make-up" a "muž", automaticky se objevují předsudky. Marc Jacobs, pravděpodobně jeden z nejkreativnějších lidí na zemi uvedl novou řadu kosmetiky Boy Tested, Girl Approved. Nečekejte produkty typu make-upů, bronzerů či pudrů. Jedná se o tři jednoduché produkty, které by dle něj každý muž měl mít protože nejsou vůbec femininní A oprávněně. Jakmile se zaměříte na tyto části vaší tváře, budete vypadat skvěle i přes případné zarudnutí, vrásky nebo příležitostný pupínek. A jedná se o kruhy pod očima, obočí a rty.

Tmavé kruhy pod očima jsou častější a častější. Odborníci viní záři počítačů a telefonů, nezdravý životní styl a dokonce i smog ve městech. Tudíž, každý, pokud chce vypadat dobře potřebuje menší pomoc. Korektor po oči přinese do tváře potřebný jas a odpočatost bez toho, aby vytvořil "masku" na celém obličeji. Marc Jacobs Concelear Pen je matný a skvěle fungující korektor, který si poradí s jemnými vráskami a zahladí stopy probdělé noci. Do stejné kategorie lze zařadit i Clinique Even Better Dark Circles Corector. Ten je navíc i pečující.

make_up

Zdroj: Web značky

Obočí určuje náš vzhled. Lidé si málo uvědomují, jak obrovský vliv vzhled obočí má. Krom samotného upravování tvaru, je dobré i obočí trochu vylepšit. Gel na obočí je čirá tekutina, která dodá obočí lesk a udrží tvar celý den. Nejlepší značka na světě s výrobky na obočí je Anastasia Beverly Hills. Pořiďte si Clear Brow Gel nebo Marc Jacobs Brow Tamer Grooming Gel. Stačí jen lehce pročesat obočí každé ráno a celý den bude vypadat skvěle.

Rty jsou nejvýraznějším prvkem na obličeji. Lidé se na ně dívají, když mluvíte, když se usmíváte...Tady nelze zanedbávat režim. Marc Jacobs Lip Lock SPF 18 s jemnou mentolovou vůní. Prodává se pouze ve formě tyčinky a to za $ 24. Tyčinky většinou neudělají tolik dobra, jako balzámy, které se nanášejí prstem. Nuxe Reve de Miel stojí podobně a přes noc dokáže zachránit zničené, suché a popraskané rty.

Filozofie dekorativní kosmetiky pro muže není v nalepovacích řasách, stínech nebo rtěnkách. Jde o to, vypadat co nejlépe jako muž.

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!