Máte rádi filmy a seriály? Kupte si je na DVD či BD

Publikováno: 27.09.2013 08:20 | PR

Sledování filmů a seriálů patří dlouhodobě k nejoblíbenějším činnostem mnoha lidí. Aktuálně si lze přitom přímo domů pořídit stovky filmů a seriálů na DVD a Blu-ray discích, a to i ve třetím rozměru.

Prodej DVD filmů se v dnešní době zaměřuje nejen nové a „nadupané“ hity, ale samozřejmě i na starší kusy, kterým ovšem čas nic neubral na kvalitě a popularitě. Takové 3D filmy na DVD nebo Blu-ray discích Vás sice mnohdy ohromí svou formální stránkou, ta nicméně neznamená vše a z hlediska obsahové mohou starší snímky ty nové bez problémů „válcovat“.

Tipy na zajímavé DVD filmy a seriály

Existují samozřejmě tisíce filmů na DVD, jak kupříkladu ukazuje nabídka e-shopu DVD-premiery.cz, pojďme tedy alespoň na některé „vypíchnout“. Pokud Vám jde o nové pecky, aktuálně bychom Vám mohli doporučit velice oblíbenou sérii Twilight sága, a to v kompletní kolekci. Twilight sága na DVD je to pravé pro všechny milovníky mysteriózních snímků.

To James Bond na DVD potěší milovníky jak nových pecek, tak klasické kinematografie. Vždyť první film s agentem 007 spatřil světlo světa již před pěti desítkami let a jeho dobrodružství stále nekončí. Pořiďte si tedy Jamese Bonda na DVD, třeba v kolekci 3 DVD, a buďte u toho.

Československým protějškem Jamese Bonda byl v 70. letech slovutný major Zeman, tedy řečeno s velkou porcí nadsázky. I všech 30 případů majora Zemana si lze koupit na DVD, když už pro nic, tak alespoň jako svědectví doby.

DVD1

A chcete-li tip na DVD pro děti, co takhle Scooby-Doo? Tato populární kreslená postavička je totiž již drahně let mezi mladšími ročníky velice oblíbená. A jelikož se jedná o DVD pro děti, je samozřejmě Scooby-Doo česky.

DVD2

3D filmy a filmy na Blu-ray discích

V současné době jsou ohromně populární také 3D filmy, které rovněž seženete na DVD, ale také na Blu-ray discích, což už je třetí generace optických disků pro ukládání dat. V prvním případě jde o rozměr navíc a ve druhém se přidává neskutečná kvalita obrazu. Blu-ray filmy jsou v posledních letech i v našich luzích a hájích stále rozšířenější, takže v kombinaci se špičkovou televizí a zvukovou soupravou přinášejí do domácností atmosféru jako nikdy předtím.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!