MBPFW a Shopping night na Pařížské

Publikováno: 12.08.2016 17:04 | Štěpán Molitor

Novinkou letošní podzimní edice týdne módy je večerní oslava módy a nakupování v Pařížské ulici. „Originalita a výjimečnost mají jednotnou řeč, a proto vidím smysl v propojování kvalitní domácí módní tvorby s produkcí špičkových světových značek. Pařížská ulice se jako reprezentativní pražská nákupní adresa přímo nabízí, a tak se v září do programu Mercedes- Benz Prague Fashion Weeku vedle domácích návrhářů zapojí také věhlasné módní domy a značky, které zde mají své obchody,“ říká ředitel pražského módního týdne Lukáš Loskot. Představení nových kolekcí proběhne formou akce „Pařížská Harper’s Bazaar Shopping Night“ v pátek 2. září 2016 od 18 do 22h. Pořadatelé – magazín Harper’s Bazaar a Mercedes-Benz Prague Fashion Week – na tento večer připraví unikátní program. Na obou koncích Pařížské ulice budou postaveny vstupní brány a na vytvořené piazettě před hotelem InterContinental bude hudební produkce – ve speciálním setu se představí Klára Vytisková v hudební dvojici DJ Anche & KLARA. Večer vyvrcholí koktejlem „Acqua di Parma after shopping cocktail“ v restauraci Cantinetta Fiorentina. „Cílem fashion weeku je nabídnout každému zájemci o módu něco. Věříme, že příjemným večerem v Pařížské ulici na módní týden přilákáme nové publikum,“ dodává Loskot.

mbpfwLogoTop-week

Zdroj: MBPFW official

Celkem se do akce Pařížská Harper’s Bazaar Shopping Night zapojí více než 30 obchodů s butiky v Pařížské, Široké a Jáchymově ulici, které budou mít otevírací dobu prodlouženou do 22h a vlastní program jako představení novinek podzimní kolekce, welcome drink apod.: Louis Vuitton, Dior, Cartier, Prada, Fendi, Bottega Veneta, Tory Burch, Boss Women Store, Boss Men Store, Jimmy Choo, Tiffany & Co., Rolex, Salvatore Ferragamo, COS, Bulgari, Tod’s, Ermenegildo Zegna, Roberto Coin, Bally, Diesel, Carollinum, Nespresso boutique, Pařížská 17, Audemars Piguet, Breitling, Zenith, Rimowa, PINKO, Montblanc, Boucheron, LaPerla, The Brands a IngredientsPartnery akce jsou Mercedes-Benz, Harper’s Bazaar, Cantinetta Fiorentina a Acqua di Parma. Designérský showroom ukáže módní kolekce zblízka.

Kromě módních novinek v Pařížské ulici se veřejnost může těšit také na „Re-see Showroom supported by Nespresso“ – showroom všech návrhářů a značek, který se po velkém březnovém zájmu bude konat i tentokrát a stejně jako vbřeznu ho podpoří značka Nespresso. Po skončení přehlídkové části módního týdne se v úterý 7. září od 13 do 19 hodin otevřou dveře The Chemistry Gallery, kde si módy chtivé publikum bude moci prohlédnout všechny nové kolekce zblízka a pod jednou střechou.

Špičku módní scény doprovodí mladé talenty. Potvrzen je již také přehlídkový program zářijové edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. Dvacítka návrhářů premiérově předvede své kolekce na sezónu jaro/léto 2017. Na mole ve speciálně upravených zásobovacích garážích obchodního domu Kotva, který je dalším Fashion Templem, se představí špička české módní scény s etablovanými tvůrci jako Klára Nademlýnská, Monika Drápalová, Kateřina Geislerová, Jakub Polanka, v zahraničí působící Martina Špetlová a Petra Ptáčková, nové módní hvězdy jako CHATTY, LaFormela, Lukáš Macháček či Odivi i nastupující generace tvůrců v podobě studentských přehlídek UMPRUM a rovněž výherci talentové soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2016, tvůrčí dvojice Daniela Pešková & Filip Jakab, a výherkyně soutěže Mercedez-Benz Talent 2015 Kateřina Plamitzerová.  

Kromě přehlídek se na první zářijový týden chystá řada dalších aktivit souvisejících s módou, domácím designem a kreativitou. Na programu je například filmová předpremiéra, módně- právní konference, víkend udržitelné módy, vernisáže, pop-up instalace apod. Vstupenky na Mercedes-Benz Prague Fashion Week S/S17 jsou k dostání od 1500 Kč na GoOut.cz.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Muž roku 2016: 4. Tomáš Dvořák Muž roku 2016: 4. Tomáš Dvořák Se čtyřkou ve finále Muže roku nastoupí Tomáš Dvořák. Student ČVUT z Litomyšle. Vysoký 183 cm a 78 kg živé váhy. Zdroj: Muž... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!