MBPFW - už je to tady

Publikováno: 25.08.2016 14:30 | Štěpán Molitor

Je to tady. Dnes ve 20 hodin oficiálně začne podzimní pražský Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Opening cocktail v Cafe~Cafe bude následovat opening party v nedávno otevřeném klubu Le Valmont. Sedm dní nabitých módou, nejlepší čeští návrháři a všudypřítomný streetstyle.

mercedes-benz-fashion-campaign-ss17-824x600

Zdroj: MBPFW official

Fashion week má vždy svoji nepopsatelnou atmosféru. Přehlídky jsou vyvrcholením mnohoměsíční práce – návrhářů, producentů, modelů, novinářů. Největší nápor zažije česká módní scéna o víkendu a v pondělí. Představí se mimo jiné La Formela, Zuzana Kubíčková, Chatty, Kateřina Geislerová, Miro Sabo, Tiqe, Lukáš Lindner, známý dánský designér Henrik Vibskov, Odivi, Lukáš Macháček a Jakub Polanka. Kromě přehlídek je k dispozici doprovodný program.

Celý program najdete ZDE

Hodnocení článku:Komentáře

Vizionář Yves Saint Laurent Vizionář Yves Saint Laurent Nosil dioptrické brýle s tlustými obroučkami dlouho předtím, než se objevily v každém druhém řetězci. I přes nesnadné dětství... Předchozí článek Muž roku 2016: 8. Jan Caha Muž roku 2016: 8. Jan Caha V Náchodě bude o titul Muže roku bojovat s číslem 8 také Mgr. Jan Caha, učitel z Brna. Honza má 186 cm, 97 kg. Zdroj: Muž roku Jak... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!