McLaren 650S: kladivo na Ferrari 458 Speciale?

Publikováno: 16.02.2014 10:57 | Jakub Matulík

Včerejší večer byl pro milovníky McLarenu radostný. Jeden nejmenovaný člen fóra mclarenlife.com, totiž včera postoval pár fotek nového a krátké video McLarenu 650S. Tento nový britský supersport by měl být odpovědí na loni představené Ferrari 458 Speciale, které se svým neskutečně výkoným motorem V8 dosahuje výkonu 605koní.

Pro McLaren je ovšem takový výkon nepřijatelný a proto je velice pravděpodobné, že nový 650S se dostane na 620 až 650 koní a něco kolem 657 Nm. Což už je velice slušná porce výkonu. Tento model by tedy mohl být postaven mezi nejlepší hyperauto planety McLaren P1 a neméně úžasný supersport McLaren MP4-12C. Z P1 si potom bere to nejlepší. Překrásné a lehké kola obuté do Pirelli PZero Corsa, carbon-keramické brzdy, carbonové sedáky atd.

Na oficiální informace si budeme muset počkat na ženevský autosalón, který startuje 6.března, kde bude tento unikátní McLaren oficiálně představen.

mclaren_650s_1

Zdroj: Highsnobiety

mclaren_650s_2

Zdroj: Highsnobiety

mclaren_650s_3

Zdroj: Highsnobiety

mclaren_650s_4

Zdroj: Highsnobiety

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!