Melissa George si inzerát na seznámení podávat nemusí

Publikováno: 05.04.2013 21:10 | Jiří Hofbauer

Krásná, inteligentní herečka, 36 let, 174 cm, blond vlasy a zelené oči. Asi takhle nějak by zněl seznamovací inzerát Melissy George. Jen kdyby tu nebyl manžel Claudio Dabed. Pravda, jsou odloučeni.

Britští fanoušci ji znají jako Angel ze seriálu Home and Away. A za roli Laury v seriálu Intreatment z produkce HBO byla nominována na cenu Zlatý globus. Takže má i talent holka.

Melissa se objevila na titulce Vogue i GQ a sama Anna Wintour se ji vyžádala na titulku americké Vogue i Vogue Men's. Největší cti se jí patrně dostalo, když ji ke svému stolu pozvalo vedení Vogue na newyorském MET gala.

Melissa je šampionkou v roller-skater. Účastnila se soutěží po celém světě a získala řadu ocenění ať na domácí australské půdě nebo druhé místo v Junior Worlds.

Vyhrála několik Logie Awards, People’s Choice Award za nejlepší herečku a byla nominována i na cenu BAFTA. Pokud ji chcete zastihnout doma bude to trochu náročnější – neustále pendluje mezi New Yorkem, Los Angeles a Buenos Aires. Mluví plynule španělsky a má dokonalý britský i americký akcent.

4

Zdroj: Dirk-Michael Schulz for GQ

2

Zdroj: Dirk-Michael Schulz for GQ

1

Zdroj: Dirk-Michael Schulz for GQ

5

Zdroj: Dirk-Michael Schulz for GQ

3

Zdroj: Dirk-Michael Schulz for GQ

6

Zdroj: Dirk-Michael Schulz for GQ

Hodnocení článku:Komentáře

Jan Palach: oheň, který probudil lidi Jan Palach: oheň, který probudil lidi Změny nejsou jednorázové akce. Možná jejich akutní provedení, ale ony samotné jsou trvalým procesem. V roce 1969 hlas lidu nepřekonal... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!