Mercedes-Benz Prague Fashion Week SS17 je za námi

Publikováno: 07.09.2016 22:39 | Štěpán Molitor

Podzimní Mercedes-Benz Prague Fashion Week je za námi. Vyčerpávající sedmidenní módní maraton skončil ve středu 7. září. Podzemní garáže obchodního domu Kotva, které se proměnily ve chrám módy, jsou už zase zavřené.

IMG_7495

Zdroj: Menstyle.cz

Každý fashionweek přinese spoustu nového. Nejen na molech a v ateliérech – i na ulici, kde se aktuální trendy dostávají do reality běžného života. Nová inspirace, nové nápady. Opět se probouzí zájem lidí o módu a české designéry. 

Kromě přehlídek, které byly v blocích v sobotu, neděli a pondělí, byl pro návštěvníky k dispozici doprovodný program, který pokryl celý týden. Kromě nejvýznamnějších osobností české módní scény akci navštívili i zahraniční hosté, například streetstyle fotograf Adam Katz Sinding (W Magazine), zástupci Highsnobiety, Fucking Young a Schön Magazine.

Z přehlídek jsme přinesli reporty jak na webu, tak i spoustu obsahu na našem instagramu @menstyleczech. Všechny články k Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku SS17 najdete ZDE

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Studeti Ateliéru designu oděvu a obuvi UMPRUM na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku Studeti Ateliéru designu oděvu a obuvi UMPRUM na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku V předchozím článku jsme přiřadili nesprávně fotky modelů k pracím studentů jiného ateliéru. Za tuto chybu se omlouváme doc. Liběně... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!