Michal Hrdlička navrhl exkluzivní kolekci náramků pod značkou Lavaliere

Publikováno: 20.04.2017 17:41 | Lenka Mařanová

Představujeme novou exkluzivní kolekci, kterou pod značkou Lavaliere navrhl sportovní moderátor a komentátor, Michal HrdličkaRyze česká značka Lavaliere se zaměřuje výhradně na výrobu designových pánských a dámských náramků z přírodních materiálů, cenných kovů, Swarovski krystalů a drahokamů. Mezi materiá, se kterým značka pracuje patří i broušené perly, zlato, stříbro, ocel, zirkony nebo přírodní kameny pocházející z různých koutů světa. Značka své náramky vyrábí v Jablonci nad Nisou a tím navazuje na místní tradici výroby šperků v moderním pojetí.

2985

Zdroj: Eva Neužilová

"Michal je dokonalým prototypem současného úspěšného muže a zároveň nenuceně reprezentuje styl generace, pro kterou naše kolekce navrhujeme. V navrhování šperků se řídíme hesly: moderní, nadčasový, kvalitní s nádechem luxusu a takto vidíme i Michala," popisuje designérka, Natálie Valtová, proč značka navázala spolupráci právě s Michalem. 

3089or_i_ez

Zdroj: Eva Neužilová

2770

Zdroj: Eva Neužilová

 Na náramky, navržené Michalem, byly použity drahé kovy jako je stříbro, zirkony a přírodní kameny achát, láva, howlite a perly. Ceny jednotlivých náramků se pohybují v rozmezí 1.000 - 2.500 Kč.

Hodnocení článku:Komentáře

Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Univerzitní vlci aneb jak zvládnout zkouškové období Dnes je kolikátého? CO?! To ale musí znamenat, že tu zkoušku mám... za tři dny. Tři dny. Tři! Zdroj: Arnaldo Anaya-Lucca/Tumblr Přesně... Předchozí článek Termály Losiny se pyšní Stavbou roku 2016 Termály Losiny se pyšní Stavbou roku 2016 Termály Losiny se staly Stavbou roku 2016 Olomouckého kraje. Losinský termální park získal prvenství v soutěžní kategorii „Stavby... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!