Michal Hrdlička navrhl exkluzivní kolekci náramků pod značkou Lavaliere

Publikováno: 20.04.2017 17:41 | Lenka Mařanová

Představujeme novou exkluzivní kolekci, kterou pod značkou Lavaliere navrhl sportovní moderátor a komentátor, Michal HrdličkaRyze česká značka Lavaliere se zaměřuje výhradně na výrobu designových pánských a dámských náramků z přírodních materiálů, cenných kovů, Swarovski krystalů a drahokamů. Mezi materiá, se kterým značka pracuje patří i broušené perly, zlato, stříbro, ocel, zirkony nebo přírodní kameny pocházející z různých koutů světa. Značka své náramky vyrábí v Jablonci nad Nisou a tím navazuje na místní tradici výroby šperků v moderním pojetí.

2985

Zdroj: Eva Neužilová

"Michal je dokonalým prototypem současného úspěšného muže a zároveň nenuceně reprezentuje styl generace, pro kterou naše kolekce navrhujeme. V navrhování šperků se řídíme hesly: moderní, nadčasový, kvalitní s nádechem luxusu a takto vidíme i Michala," popisuje designérka, Natálie Valtová, proč značka navázala spolupráci právě s Michalem. 

3089or_i_ez

Zdroj: Eva Neužilová

2770

Zdroj: Eva Neužilová

 Na náramky, navržené Michalem, byly použity drahé kovy jako je stříbro, zirkony a přírodní kameny achát, láva, howlite a perly. Ceny jednotlivých náramků se pohybují v rozmezí 1.000 - 2.500 Kč.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!