Miss Earth is... Czech Republic

Publikováno: 25.11.2012 11:03 | Jiří Hofbauer

O tom, že jsou Češky všeobecně krásné ženy není pochyb. Tento týden se opět potvrdilo, že půvab českých žen obstojí v tvrdé konkurenci z celého světa. Titul Miss Earth obhájila světovém finále na Filipínách česká Miss Earth Tereza Fajksová.

3

Zdroj: missosology.info

Tereza Fajksová se na březnovém finále České Miss stala českou šancí na soutěž Miss Earth. (Tohle není soutěž! Tohle je přece stipendijní program!) Plavovlasá Moravanka z Ivančic vystudovala sportovní gymnázium Ludvíka Daňka, kde našla zalíbení ve volejbalu. V současnosti žije v Brně.

Michaela Maláčová, ředitelka soutěže Česká Miss, o svých děvčatech nikdy nepochybovala. I když třeba nevyhrála, její dril a maximální zapálení pro věc nutilo soutěžící k těm nejlepším výkonům. Výhra Fajksové na Miss Earth není ale konečná. Naopak! Je to znamení pro všechny mladé a dosud neobjevené krásky z celé republiky, které touží po velkém světě, že má smysl se do soutěže přihlásit, snažit se a bojovat. Takže pokud máte doma přítelkyni s pevným pozadím a nebesky dlouhýma nohama vemte ji na konkurz!

6

Zdroj: bleskove.centrum.cz

Soutěž krásy Miss Earth pořádá agentura Carousel Productions Inc od roku 2001. Jejím specifikem je to, že se zaměřuje na životní prostředí. Mezi povinnosti vítězky soutěže patří nejen neustále nablýskaná korunka a trvalý úsměv, ale především se stává velvyslankyní celosvětové ekologické organizace na ochranu životního prostředí.

4

Zdroj: host.missosology.info

2

Zdroj: host.missosology.info

Soutěžící České Miss slaví úspěchy napříč různými soutěžemi. Úřadující Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská se v prosinci utká s dalšími kráskami vesmíru o titul Miss Universe a Česká Miss 2012 Linda Bartošová se letos v létě probojovala do první patnáctky na Miss World.

Poslední vítězka Olga Alava předá korunku české vítězce v budově Versailles Palace na manilském předměstí Muntinlupa.

7

Zdroj: mymdqueens.com
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!