Mitchell & King uvádí nejdražší auto vosk

Publikováno: 11.03.2013 13:47 | Petr Hájek

Skutečně drahé věci obvykle chtějí i po stránce další péče zkrátka svoje - kdyby to tak lidé nevnímali, určitě tu dnes nebude produkt, který je určen pro majitele jen těch skutečně nejluxusnějších aut, jimž slibuje opravdu nevšední očistný zážitek.

2013-03-11-1

Zdroj: Mitchel & King

Mitchell & King je společností, která v této branži určitě nepatří mezi naprosté nováčky, jak tomu v této sféře VIP luxusu občas bývá. Již delší čas je totiž známá jako patrně jediná firma světa, které zohledňuje i tento trh. A pod slůvkem "trh" máme na mysli ten, týkající se opravdu jen těch nejluxusnějších aut a jejich očisty - viz uvedení nejdražšího šamponu minulý rok.

Řečená skotská společnost si pro trh nyní připravila další luxusní směsku a tou je dílko dnešní, které v sobě sdružuje ten nejlepší auto vosk na straně jedné a zlatý obal na straně druhé. Cena tohoto produktu je velmi vysoká - 97 060 USD.

Jelikož nemalou část z ceny tvoří právě 24karátová nádobka (vykládání od Swarovski) je dnes docela určitě na trhu to nejluxusnější, co svému plechovému zlatíčku můžete dopřát. Zájemci mohou vosk koupit i v kolekci, jenž se nazývá goldRush Rally Collection a obsahuje 250 ml šamponu, 100 ml GRV vůně + goldRush Rally vosk.

Firma bere vosk i svoji pověst velmi vážně a vyhrazuje si právo, neprodat tento produkt pouze proto, že má někdo dostatek peněz a chce jej. Výjimečná exkluzivita tedy musí být ze zákazníka a jeho auta opravdu cítit na příslovečných sto honů.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!