2010 CMJ Fashion Awards aneb inspirujte se ve stylu neznámých rockových hvězd

Publikováno: 14.11.2010 12:37 | Petr Hájek „Kdo chce psa bít, vždycky si hůl najde," praví nám jedno domácí přísloví, které se samozřejmě vztahuje i na styl. Tentokrát zavítáme na akci 2010 CMJ Fashion Awards, kde se mihla řada méně známých rockových skupin v často skutečně nevídaných modelech.

1. Nejlepší boty

Za kategorii nejlepší boty cenu získává skupina Two Door Cinema Club. Tato skupina je populární zejména v Irsku a zní trochu jako když Decembrists potká Phoenix. Obléká se naopak jako když se zkříží Tommy Hilfiger a John Cavanagh. Jejich stylovým mottem je: ukázat kousek kotníku i s fajnovými ponožkami.

 

2010-11-14-1

 

2. Nejhorší úsměv

V této stylové kategorii byla volba jasná: Tiger Merritt z Mornin Teleportation! Skupina zní jako typický školní party-starter. Obklopovala je nicméně aura električna, takže jakýsi náboj a potenciál do budoucna projevují. Se svým prvním producentem prozatím usilují o vydání debutu, takže stylová stránka věci se zatím měnit jistě nebude: zejména ono složitě a abstraktně vzorové triko stojí za vypíchnutí.

 

2010-11-14-1

 

3. Nejlepší fousy

V této kategorii se umístil charismatický Thorben Seiero Jensen ze skupiny The Alcoholic Faith Mission. Kromě obvyklé rockerské garderoby se nicméně Thorben pochlubil též i slušivým šátkem.

 

2010-11-14-1

 

4. Nejodvážnější model

Ani zde nebylo třeba ve snímcích dlouho přebírat: Gold Panda čili po našem Panda Zlatá je jméno chlapíka, který se nebojí ke svým DJovským seancím nosit skutečně cokoliv. V poslední době si libuje v tričku s šedým motivem, džínách a růžové bundě s kapucí. Respekt z naší strany a palec nahoru za odvahu!

 

2010-11-14-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!