4PM představilo nové trendy Jet Set a Axcent of Scandinavia

Publikováno: 30.03.2012 23:16 | Michal Novák

Řada osobností se sešla v obchodě 4PM v nákupním centru Chodov, kde se představila zcela nová řada hodinek Axcent of Scandinavia a Jet Set.

Hodinky Axcent of Scandinavia

Jako první na akci dorazila Michaela Nosková, která pak vybírala hodinky pro svého přítele. "Hlavně potřebuji pro něj nějaké černé", dodala.

Katka Kristelová přišla vybrat hodinky Jet Set pro svého přítele Martina. "Martin se mi vrací po třech měsících, jsem na něj zvědavá, a hrozně se těšíme i s dcerou Claudií, představte si, že Claudinka honí pořád míček za hokejkou, skoro to vypadá, že bude hokejistka, jo, raubířka, jak tuhle honila balón, tak udělala gól přímo do obrazovky a bylo po televizi, vůbec nejde o tu škodu, co udělala, ale hlavně, že se jí nic nestalo" strachovala se Kristelová.

Jana Bobošíková dorazila s kamarádkou a vybrala hodinky pro dceru. "To víte, ona chce po mně pořád nějaké designové hodinky, tak jsem ráda, že jsem přišla, protože jí je vyberu".

Osobnosti také pokřtili kalendář Mužů roků. "Mně se líbí vítěz Martin Grdavský, je úžasný", rozplývala se nad ním Jana Bobošíková.

Kalendář Muž roku

Magda Malá si vybrala hodinky Axcent z nové kolekce v bílé barvě, které si nechala zkrátit. "V tomto týdnu mě čeká stěhování, to víte, s přítelem se budeme pomalu rozcházet, tak mi nic jiného nezbývá", dodala Magda Malá.

Marcela Březinová vybírala pro sebe hodinky, "mám teď dost vystoupení, tak aspoň se ukážu, jsem nyní vděčná za každý kšeft, to víte, mám dvě děti a ty mě drží nad vodou", dodala Březinová. Marcelu Březinovou zaujal jeden z finalistů na tolik, že prohlásila, že by s ním šla klidně na večeři.

Dominika Mesárošová přišla oslavit 2. narozeniny 4PM a to stylově. "Přišla jsem s velkou taškou, tak doufám, že ji budu mít plnou hodinek", prořekla se Mesárošová, a hned jí je začali dávat pořadatel akcí David Novotný, Michaela Nosková i Magda Malá. "Já chci hlavně nějaké zlaté, tyhle Jet Set tak ty si vezmu", akčně vybírala Dominika.

Hodinky Axcent of Scandinavia

Hodinky Axcent of Scandinavia a Jet Set najdete na www.4pm.cz nebo v obchodech na Zličíně a na Chodově v Praze či v celé síti prodejen po celé ČR.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!