Adidas a Vespa

vespa1
23.03.2009 20:40 | Michal Vošahlík

Spolupráce značek Adidas a Vespa má stejné kouzlo jako spolupráce šampaňského a jahod. Skútry Vespa platí za vášnivou ukázku designu a romantický symbol Itálie. Kolekce Adidas Originals sice ani náhodou neplatí za romantický symbol Německa, ale zato bezchybně míchají současné trendy s nadčasovým retrem. Asi se mi nepodařilo utajit své nadšení ze skútrů od Vespy a učarování teniskami od Adidas Originals, propadl jsem totiž oběma značkám. Ze značky Vespa je cítit horký vzduch z rozpáleného přímořského pobřeží. Na značce Adidas Originals je vidět, že i fousaté tenisky z Wimbledonu z roku 1967 se dokážou vrátit zpět a být úspěšné.

Adidas letos oslavil spoluprací s Vespou a rovněž i tradiční spoluprací s Dieselem výročí šedesáti let své značky. Výsledek obou spojení je znát na kolekci 60 Years of Soles and Stripes pro jaro a léto 2009, do níž patří i série Adidas Vespa. Mimo kolekce připravil Adidas na svou oslavu i skvostnou šedesátivteřinovou reklamou, v níž jsem zatím napočítal Davida Beckhama, Katy Perry, Estelle, Method Mana, DMC a zpěvačku z The Ting Tings.

Z šedesáti let podrážek a proužků se v jarní a letní kolekci objeví to nejlepší. Ostatně, je z čeho vybírat. Rok 2009 bude ve znamení šedesátiletého výročí a jeho oslav.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!