Adidas Originals střižené Star Wars

ad1
21.10.2010 14:41 | Lukáš Vlček

Abychom mohli věc považovat za legendární, musela být kdysi dobrá a musí být nyní ještě lepší. Nedávno nás srazila do kolen úžasná spolupráce značky Adidas Originals, která si bere inspiraci z vlivů především sedmdesátých a osmdesátých let a z vlastních legendárních výrobků těch let, a motoristické značky Vespa, jež soudobně těží z designu svých původních legendárních modelů motorek.

Adidas Originals nám však vyráží dech další svou spolupráci a dalším střetem legend. Jedna z linií jarní kolekce pro rok 2010 totiž odkazuje na původní trilogii Star Wars. Tvary tenisek z této linie již důvěrně známe, neboť se jedná třeba o profláklé modely Samba, Superstar, Nizza Hi nebo ZX, ale jejich nové výtvarné zpracování, jež znázorňuje především filmové postavy, jim dává úplně odlišný punc. Mimo tenisek tato linie obsahuje i více či méně vtipná trička nebo mikiny.

Epizody IV, V a VI ze závěru sedmdesátek a začátku osmdesátek mají pro současnou mladou generaci oldchoolový a geekovský ráz, takže jejich motivy snadno zapadají do pouliční módy. Nezbývá se, něž smířit s tím, že linie Star Wars je naplno v prodeji v pražských Adidas Originals stores až v těchto měsících, přestože byla určena pro jaro 2010.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!