Barevné úsměvy a zubní tetování...

Publikováno: 17.09.2011 10:12 | Petr Hájek

...aneb opět po čase pár šílených módních trendů z Japonska. 

Barevné úsměvy

O Japonsku se říká mimo jiné, že je to země úsměvů, což se podařilo designérům Motoi Ishibashi a Daito Manabe zvýraznit skutečně nečekaným způsobem, díky němuž zde má tvrzení „má zářivý úsměv" zcela nový rozměr. Na nějaké opravdu zvláštní hi-tech směrem zaměřené party si to snad i dokážeme na někom představit, popřípadě i v rámci osvědčené recese.

Poprvé se zde toto příslušenství objevilo v reklamě, avšak podezřele rychle se rozšířilo jako módní trend. LED úsměv má prý kupříkladu oproti tetování tu výhodu, že můžete měnit barvy jak chcete nebo potřebujete, nemluvě o faktu, že to není stálá a takřka nevratná zdobící metoda opět jako tetování.

 

2011-09-17-1

 

Zubní tetování

Tentokrát tu máme něco, co vzdáleně připomíná zdobení nehtů (nail-art), ale ve verzi pro vaše zuby. A proč si místní ženy (hlavně) zdobí zuby tetováním? Ze stejného důvodu, z jakého si pořizují lak na nehty, oční stíny a další věci - chtějí se líbit a být něčím unikátní. Poslední dobou se tu však objevuje právě tento trend ladící k sobě kromě rtěnky, stínů a obalu na telefon i nějaký zubní motiv.

„Tetování" jsou naprosto neškodná, takže sklovinu na zubech nijak nepoškodí. K uchycení se používá speciálního lepidla, jež pod světlem LED lampy rychle ztvrdne a pak drží na libovolném zubu. Vše se dá posléze oddělat „v řádu dní". Pokud jde o motivy, tak ty se samozřejmě podřizují většinovým zákazníkům - Hello Kitty si ale u mužů dokážeme představit jen velmi těžce...

 

2011-09-17-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!