Botasky na výstavě Designblok

bo3
09.10.2010 11:18 | Lukáš Vlček

Mezinárodní výstava Dny designu v Praze Designblok vystavuje své exponáty a expozice po různých místech území Prahy v showroomech, prodejnách a galeriích.

Na dvanáctém ročníku výstavy, jež právě probíhá, nás zásadně zaujala nová linie botasek. Vloni uspěly botasky s kolekcí Botas Classic 66, letos značka Botas otevřela Botas Concept Store v pražské ulici Konviktská a svůj úspěch rozvinula.

Botas vystavuje v holešovické zóně v Superstudiu Bubenská 1. V rámci výstavy byla představena limitovaná kolekce od hudební skupiny Toxique a grafického ateliéru Najbrt nebo od hudebníka Michala Hrůzy. Mimo limitovaných kolekcí se Botas vyšvihla parádní linií kotníčkových tenisek Mid, za které by se v osmdesátých letech nestyděl žádný americký basketbalista, nebo jogging kolekci Run a cyklo kolekci, jež byly navrženy pro městské poběhání a poježdění.

Za všemi radami opět stojí spolupráce Jana Klosse a Jakuba Korouše. Tentokrát však nedošlo k zopakování nedokonalosti loňské kolekce botasek, které trpěly především na své podrážky. Zato parádnost české značky, která má překvapivě stále českého výrobce, setrvala.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!