Český výrobce košil VAVI otevřel novou prodejnu v Českých Budějovicích

Publikováno: 21.03.2012 13:37 | Michal Novák

19.3.2012 byl otevřen nový butik s pánskou módou VAVI v Českých Budějovicích.

VAVI v Českých Budějovicích

Na slavnostní otevření přijely i Marcela Březinová a Míša Dolinová.

V obchodě si obě za pomoci Davida Novotného, organizátora Muže roku, vybraly košile pro sebe i rodinné příslušníky.

Na košílích VAVI přítomní ocenili především střihy a materiály. VAVI představuje domácí českou módu světových kvalit. V malých precizně navržených kolekcích, s možností úprav i zakázkové výroby přesně podle přání zákazníka. Proto VAVI přejeme i další otevřené prodejny a více spokojených zákazníků.

"Letošní rok bude v módě zmenšující límec u košil, naše firma poskytuje individuální přístup pro každého zákazníka a pro nastávající jaro a léto budou v módě barvy jako modrá, růžová a zelená. Naším cílem je spokojený zákazník, který se vrátí" dodal Jiří Vávra, ředitel společnosti VAVI.

VAVI je český rodinný podnik založený v roce 1990. Pochází z Vimperka a vyrábí košile, které dodává osobnostem jako je prezident Václav Klaus, Mirek Šimůnek nebo Lukáš Bauer.

Společnost VAVI letos bude oblékat do košil finalisty Muže roku.

Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!