Co by muž měl mít v šatníku bez ohledu na věk? (dokončení)

Publikováno: 03.08.2011 13:52 | Petr Hájek

Jelikož je stylovost tak široký pojem a týká se tolika předmětů a doplňků, je jen logické, že některé z nich budete používat v životě častěji, nežli jiné. Je ale úplně jedno, jestli je vám 18, 42 nebo 70, některé se zkrátka budou hodit vždy.

5. Střízlivé hodinky

Ačkoliv moderní digitální doba tradičním časoměřičům až tolik nepřeje, přesto se i dnes najde řada mužů, kteří nedají dopustit na pořádné hodinky. Není to jistě špatná zásada - ruce jsou jedno z prvních míst které vidí i hodnotí všichni, které potkáte. A nemusíte si nutně oblíbit značku s nejlevnějším kouskem za 50 tisíc. Střední třída dnes obsahuje doslova tisíce atraktivních modelů, z nichž si vybere každý.

 

2011-08-03-1
 

 

6. Dokonalý smoking

Jak se muži blíží pomalu třicítka-čtyřicítka, zjistí, že jej už nebaví pořád si smokingy půjčovat a raději by nějaké vlastnil. Dokonce i výhradně ekonomicky smýšlející by mohlo motivovat, že když spočítají, co vydají za celý život za půjčovné, mohou si raději rovnou pořídit dva-tři pohledné smokingy nyní.

 

2011-08-03-1
 

 

7. Nohy respektující boty

Jak muž stárne, stále častěji ocení spíše pohodlnější nošení před stylovostí za každou cenu. Ani u maximálně pohodlných modelů ale není třeba (a ani nutno) rezignovat na stylovost. Podobných kousků je ale na výběr na trhu celá řada, takže v rámci maximálního pohodlí je nezbytné důkladné prozkoušení všech vážných kadetů.

 

2011-08-03-1
 

 

8. Praktickou pánskou tašku

Jestliže častěji a více cestujete (a to nikoliv nutně jen a pouze do práce), dáte brzy jistě přednost oněm pánským taškám, u kterých je promyšlená konstrukce, před těmi, jež sází pouze na laciné pozlátko. I muži tahají po kapsách, kufrech a aktovkách tuny důležitých věcí, takže proč si to trochu neulehčit?

 

2011-08-03-1

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!