Co jsme se dozvěděli o nošení vousů na letošních Glóbech?

Publikováno: 02.09.2011 13:35 | Petr Hájek

Letos tu máme již 66. výročí Zlatých Globů a jako vždy se zde takřka všichni ze stylové branže zaměřili především na šaty. Proč se na událost ovšem nepodívat i z hlediska vhodnosti mužských vousů?

1. Paul Giamatti a John Adams

Kdysi populární tzv. kotlety se i dnes občas objevují poté, co před časem prakticky vyhynuly. Giamattimu ovšem tento elvisovský přístup (hlavně díky počínající pleši) docela i sedí. Jestliže i vy chcete zkusit něco podobného, pak se doporučuje pro začátek zvolit kratší délku, o kterou je nutno se dokonale start svépomocí, popřípadě pravidelnými návštěvami holiče.

 

2011-09-02-1
 

 

2. Darren Aronofsky (The Wrestler)

Aby mohl jeden spolehlivě a bez starostí nosit vousy či knírek, je potřeba se pohybovat po skutečně delikátní stylové linii. Nechcete přece vypadat jako pornoherec ze 70.let, ani jako režisér z let 30ých. Také je dobré myslet na to, že podobné knírky jdou lépe pouze k některému typu sak a košil. Zásadou malých knírků je nenechat si je přerůst přes horní ret.

 

2011-09-02-1
 

 

3. Sean Combs (A Raisin in the Sun)

Sean má dobře vypozorováno, jaký typ vousů mu sedí - tedy vše dokonale oholené, až na malou kozí bradku s kolečkem dole. Podobně perfektní úprava vyžaduje obvykle (či spíše přinejmenším poprvé) návštěvu odborníka ve věcech lazebnických. Oválná hlava a podobné vousy jdou mimochodem dohromady velmi dobře.

 

2011-09-02-1
 

 

4. Brad Pitt (The Curious Case)

Dobře pěstovaná bradka, tak přesně tak by se dal shrnout aktuální stav porostu Brada Pitta. Ta prodlužuje jeho oválný obličej a také následuje jeho přirozenou linii zubů, což mu vše propůjčuje přátelskou vizáž. I v tomto případě je dokonalý výsledek docela náročný na výrobu, takže pokud se na něj necítíte, zamiřte k profesionálovi.

 

2011-09-02-1
 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!