Co nosit v aprílovém počasí?

Publikováno: 12.04.2011 14:46 | Petr Hájek

Nedá se jinak, nežli vybrat nějaký kvalitní "pršiplášť". A když přijde na věc, nemusíte ho nosit jen za deště...

 

2011-04-12-1

 


Humphrey Bogart nebyl zrovna prototypem hezkého muže. Předně, byl on vůbec někdy mladý? Nevíme o žádné fotce, na které by mu bylo pod 40. Na dnešní poměry měl mizernou pleť, nevalné zuby, vrásky a vadu řeči. Na svoji výšku a figuru měl příliš vysoký hlas a přesto - stačilo jej na vteřinu vidět v pršiplášti a nikdo nepochyboval o jeho ryzí mužnosti. (Pokud chcete několik klasických lekcí na téma "pršiplášť a stylovost", pak doporučujeme shlédnout klasický film "Casablanca".)

Burberry

Nikdy ostentativní a snažící se zaujmout za každou cenu, přesto ale vždy tak nějak skrytě luxusní. Přesně to jsou dojmy z tohoto pršipláště za 995 USD od Burberry. Epolety zajistí, že se vás bude okolí vyptávat na vaše válečné historiky a hladkost zase naopak, že budou toužit dotýkat se jej. Čistá krása a elegance.

2011-04-12-1

Banana Republic

Ačkoliv tento model působí spíše užitněji, než na parádu, nedá se mu upřít jedna skvělá vlastnost - cena pouze 350 USD díky původu v Banana Republic. Jde o poctivého bojovníka s počasím, který vás nenechá v problémech právě tehdy, když to zrovna nejméně potřebujete...

2011-04-12-1

British Mac

A jedna evropská klasika na závěr, která jde na věc sice trochu jinak, avšak neméně stylově. Ať už se rozhodnete pro podobný kousek (nebo raději zvolíte něco osvědčeného tradičního), určitě to bude v obou případech výtečná volba i zážitek. Cena 500 USD je pak slušný průměr.

 

2011-04-12-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!