Co nového v hodinkové branži, díl 1.

2010-01-23a
23.01.2010 15:37 | Petr Hájek

Není snad osvědčenějšího prostředku jak doplnit styl muže, nežli právě kvalitní a originální hodinky. A jelikož se i v této branži neustále něco děje, nabízíme vám dnes krátký průřez posledními novinkami.

1. Fossil Analog Blue Water Dial

Pokud jde o hodinky, tak jsme již viděli leccos, ovšem chronograf s bublinou uvnitř, to tu tedy ještě doopravdy nebylo. Proč tam je, se nám nepodařilo vypátrat. Komplet v ceně 55 GBP tvoří nerezové pouzdro a kožené poutko. Hodinky jsou prý vodotěsné do tlaku 5 atmosfér, ale jako by tu nebylo jedno...

 

 

2.    Ed Hardy SP SSP Speeder Men's Watch

Kostlivec, brýle a motorkářský šátek napovídají, že jsme se přesunuli z oblasti seriózní do té kapku odvázanější. Tento kousek přijde na 212 GBP a pochází z dílny firmy Ed Hardy. Hodinky mají nerezové poutko i obal, jsou odolné proti vodě do 10 atmosfér a umí zobrazit dva časy najednou.

 

 

3.    D&G DW0209 Codename Gents Watch

Mužské hodinky, to nemusí být nutně vždy jen stříbrná, šedá a hněda, ale i odvážnější kombinace barev. Tyto hodinky disponují moderním číselným fontem a i tentokrát je samozřejmostí pouzdro a poutko z nerezu. Odolnost do 5 atmosfér tlaku by též měla většině z nás stačit. Cena činí 215 GBP.

 

 

4.    Nautica NMX Men's Watch

Firma Nautica známá svými námořnicky orientovanými produkty se rovněž pochlubila s jednou novinkou. Tento model se pyšní titanovým pouzdrem, gumovým poutkem a dvojicí proužků chránících displej. Hodinky byly zlevněny z 325 GBP na 150 GB, což jim jistě také nemálo dodává na atraktivitě.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!