Co nového v hodinkové branži, díl 1.

2010-01-23a
23.01.2010 15:37 | Petr Hájek

Není snad osvědčenějšího prostředku jak doplnit styl muže, nežli právě kvalitní a originální hodinky. A jelikož se i v této branži neustále něco děje, nabízíme vám dnes krátký průřez posledními novinkami.

1. Fossil Analog Blue Water Dial

Pokud jde o hodinky, tak jsme již viděli leccos, ovšem chronograf s bublinou uvnitř, to tu tedy ještě doopravdy nebylo. Proč tam je, se nám nepodařilo vypátrat. Komplet v ceně 55 GBP tvoří nerezové pouzdro a kožené poutko. Hodinky jsou prý vodotěsné do tlaku 5 atmosfér, ale jako by tu nebylo jedno...

 

 

2.    Ed Hardy SP SSP Speeder Men's Watch

Kostlivec, brýle a motorkářský šátek napovídají, že jsme se přesunuli z oblasti seriózní do té kapku odvázanější. Tento kousek přijde na 212 GBP a pochází z dílny firmy Ed Hardy. Hodinky mají nerezové poutko i obal, jsou odolné proti vodě do 10 atmosfér a umí zobrazit dva časy najednou.

 

 

3.    D&G DW0209 Codename Gents Watch

Mužské hodinky, to nemusí být nutně vždy jen stříbrná, šedá a hněda, ale i odvážnější kombinace barev. Tyto hodinky disponují moderním číselným fontem a i tentokrát je samozřejmostí pouzdro a poutko z nerezu. Odolnost do 5 atmosfér tlaku by též měla většině z nás stačit. Cena činí 215 GBP.

 

 

4.    Nautica NMX Men's Watch

Firma Nautica známá svými námořnicky orientovanými produkty se rovněž pochlubila s jednou novinkou. Tento model se pyšní titanovým pouzdrem, gumovým poutkem a dvojicí proužků chránících displej. Hodinky byly zlevněny z 325 GBP na 150 GB, což jim jistě také nemálo dodává na atraktivitě.

 

 

Hodnocení článku:Komentáře

Lékařská tajemství pro moderního muže, díl V. Lékařská tajemství pro moderního muže, díl V. 19. Kolik kávy denně je zdravé? Dle moderních lékařských názorů je průměrně silná káva prospěšná zhruba do 500-600 ml.... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!