Co podzimního zvolit?

Publikováno: 28.09.2011 13:51 | Petr Hájek

Nic prý tak neoslovuje určitou skupinku žen, jako decentně působící muž oblečený do podzimních odstínů, barev a typů oblečení. Co máme na mysli?

1. Kalhoty

Po letních šortkách tu (konečně?) máme opět čas kalhot, které je na místě nahradit z příliš veselého/tmavého odstínu jinou podzimnější barvou. Tato barva je sice oficiálně zvaná „karotková", ale to nás nemusí tížit. Klidně jí říkejte světle rezavá nebo cihlová. Podobný kousek jako na snímku stojí u Life/after/denim 88 USD.

 

2011-09-28-1
 

 

2. Žaket

Každý zkušený drtič dámských srdcí ví, že síla kostičkového blejzru je prostě k nezaplacení. Model od Z Zegna z fotky nepatří k nejlevnějším (995 USD), jsme si ale jisti, že najdete něco podobného i v domácí produkci/jinde. Černé/světlé sako jistě nemusíte nosit nonstop, takže proč jej nenahradit něčím podobným, dokud to ještě počasí dovolí a není zima úplná?

 

2011-09-28-1
 

 

3. Svetr

Pohodlné, stylové a líbivé, vše v jednom zvládne tento kašmírový svetřík od Salvatore Ferragamo v ceně 760 USD. Dá se jistě sáhnout i po svetru bílém nebo jiném tmavém kousku (nočně-tmavě modrá), ale cihlová je prostě podzimní klasika. Otázka úplně jiná je, zda na svetru mít loketní záplaty nebo ne. Názory na ně se liší, takže navrhujeme kompromisně mít verze obě, popřípadě nenápadně zjistit, co se líbí osobě, na kterou chcete udělat dojem...

 

2011-09-28-1
 

 

4. Boty

Ani podzimní boty si nedokážete jistě představit bez nesčetných odstínů hnědé a dobře tomu tak! Lze však volit i hnědou natolik světlou, že ji neznalý téměř označí za nažloutlou, slonovinovou, popřípadě přímo žlutou. Na druhou stranu smíte vybrat i opačný extrém, kdy se přes průměr dostanete až k nejtemnější hnědé barvě velmi zralého tabáku. A v té je i kousek od Louise Vuittona za 1 090 USD.

 

2011-09-28-1
 

 

Hodnocení článku:Komentáře

Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Chystáte se na dovolenou? S MUDr. Jaroslavem Foltýnem jsme si vyměnili mnoho užitečných informací! Mnoho lidí může jistě říci, že ve volbě dovolené nejsou konzervativní, ale v otázce s kým budou cestu realizovat, sázejí... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!