Dárkový poukaz, co má styl

ds1
16.03.2011 12:02 | Michal Vošahlík

Dárkové poukazy mívají vadu v tom, že jejich tržní hodnota se častokrát neshoduje s citovou hodnotou, která bývá nižší. Citová hodnota poukazu totiž závisí na tom, jakou má obdarovaný představivost, jenže leckdy i ty nejprudší představy o tom, co si obdarovaný za poukaz pořídí, zůstanou pozadu za věcným dárkem. Takže lze považovat za docela neobvyklé, aby se dárkový poukaz vyrovnal dárku. Dovoluji si přitom pominout všechny ty případy, v nichž se prostě nelze trefit do vkusu některých lidí, a vzpomínám přitom na všechny dárky, které jsem dostával od svých prarodičů.

Konečně ale někdo pochopil, že dárkový poukaz může vypadat jako dárek. Pečeť, sametová krabička, kamínky od Swarovski Elements. Jak jinak – Josef Klír. Poukaz s pečetí Josef Klír Jeans je sbalený do role, zapečetěný a položený do pevné krabičky, která je vysázena krystalky. Takže darováním takového poukazu dáváte nejen jeho hodnotu, ale i originální dárek.


Josef Klír definitely in!
Vinohradská 53
120 00 Praha 2
Telefon: 00420 731 373 373
e-mail: info@josefklirshop.cz
Web: www.josefklirshop.cz


Upozorňujeme, že společnost JK invest CZ/SK, která se zaměřuje na dovoz a distribuci brýlových obrub, a Atelier Josef Klír spolu vyhlašují soutěž o ceny z tvorby Josefa Klíra pro všechny optiky v České a Slovenské republice.

Do slosování o ceny bude zařazená každá optika, jež v období od 15. 3. 2011 do 30. 4. 2011zakoupí kompletní džínovou kolekci dioptrických obrub a kompletní kolekci slunečníchbrýlí Josef Klír eyewear pro rok 2011.

Vyhlášení výherců přitom proběhne 6.5. 2011 a výherci budou zveřejnění na webu společnosti JK invest CZ/SK a na www.josefklirshop.cz.

1. cena: Křeslo by Josef Klír v hodnotě 30 000,- CZK, které bude navrženo avyrobeno na míru dané vítězné prodejny.

2. cena: Kabelka Josef Klír dle výhercova výběru v maximální hodnotě 15 000,- CZK

3. cena: Obraz z kalendáře pro rok 2011 CLEAR COLOURS BY JOSEF KLÍR v hodnotě10 000,- CZK s věnováním a podpisem Josefa Klíra.

Všechny optiky, které budou zařazeny do slosování automaticky získávají pozvánkuna křest kalendáře Josef Klír 2012.

Hodnocení článku:Komentáře

Toulky kavárenského povaleče po brněnských kavárnách (aneb „Cafekultur“ v praxi) Toulky kavárenského povaleče po brněnských kavárnách (aneb „Cafekultur“ v praxi) Cafe 99, Úvoz 499/56,  Staré Brno.    Svou pouť po brněnských kavárnách jsem započal u té, kterou mám, bez nadsázky řečeno,... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!