David Coulthard představil v Praze kolekci BOSS Black McLaren

Publikováno: 05.05.2011 08:03 | Michal Novák

Praha, 4. květen 2011. V pražském BOSS Store Na Příkopě byla dnes odpoledne při příležitosti 30. výročí spolupráce módní značky HUGO BOSS s týmem Formule 1 Vodafone McLaren Mercedes slavnostně představena limitovaná módní kolekce BOSS Black McLaren. Jako speciální host se odpolední cocktail party zúčastnil dlouholetý ambasador módní značky HUGO BOSS a bývalý jezdec Formule 1 David Coulthard. Do Prahy s sebou přivezl svou závodní helmu, kterou daroval nadaci Terezy Maxové.

David Coulthard představil Hugo Boss

David Coulthard si do Prahy odskočil z již rozjeté sezóny Formule 1, kde po ukončení své závodní kariéry v roce 2008 působí jako komentátor britské televizní stanice BBC a poradce u týmu Red Bull Racing. Přivezl s sebou svou závodní helmu, kterou pro charitativní účely předal do rukou topmodelky Terezy Maxové. Odpoledním koktejlem v BOSS Store v Praze Na Příkopě provázel moderátor Marek Eben.

David Coulthard představil Hugo Boss

„Návštěva Prahy je pro mě vždy výjimečným zážitkem. V tomto případě zvlášť, protože spojuje dvě i pro mě důležité hodnoty, závodění a styl, které mají mnoho společného, zejména touhu po dokonalosti. V týmu McLaren jsem prožil významnou část života, nejdelší v mé kariéře u jednoho týmu. A se značkou HUGO BOSS spolupracuji již několik let. Oběma chci pogratulovat k výročí v minulosti úspěšné a do budoucna jistě ještě úspěšnější spolupráci,“ řekl během své pražské návštěvy David Coulthard.

U příležitosti významného jubilea byla v BOSS Store Na Příkopě představena speciální limitovaná McLaren kolekce vycházející z řady BOSS Black. Edice zahrnující pánská polo trička, svetry, kalhoty a bundy bude k dispozici v letní a zimní variantě a ve více než 800 prodejnách po celém světě se zákazníkům představí na jaře, resp. na podzim tohoto roku. V exkluzivní sérii pořízené v McLaren Technology Centre ve Velké Británii nafotili kolekci oba současní jezdci týmu McLaren Mercedes Jenson Button a Lewis Hamilton.

David Coulthard představil Hugo Boss
David Coulthard představil Hugo Boss
David Coulthard představil Hugo Boss
David Coulthard představil Hugo Boss
David Coulthard představil Hugo Boss
David Coulthard představil Hugo BossPřipojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!