Dokonalé holení pro skutečné fajnšmekry

Publikováno: 25.09.2010 15:07 | Petr Hájek

Pokud jste se rozhodli, že součástí vašeho stylu bude i dokonalé oholení každý den, jistě budete souhlasit, že je k tomu rozhodně potřeba i těch správných nástrojů.

 

 

Pro dnešek ponechme stranou oblast holení nasucho a věnujme se pouze té mokré, což je přesně i případ holicí sady TwinLuxe, která se snaží zákazníka utvrdit v tom, že luxusní zážitek z holení si může dopřávat každý den.

 

 

 

Dobré oholení je proces vyžadující kromě nástrojů i špetku šikovnosti, ovšem není to nic, z čeho by měl mít jeden strach - určitě se nebojte, že byste neměli čas a prostor k testování...

 

 

A co že to vlastně souprava TwinLuxe nabízí zákazníkovi? Štětku, držátko, stojan a samozřejmě je tu i pár žiletek značky Gilette. Vše potřebné k zahájení vašeho každodenního rituálu. Jedna důležitá drobnost nicméně: v základním balení není krém, který vše o další dolárky prodražuje.

 

 

Dokonalý zážitek vyžaduje i nějakou tu vodu po holení, kterých firma také nabízí kvanta. Krabička je z pravého dřeva a velmi pohledná. Jen ta cena 788-1588 USD zřejmě přesune pro takřka všechny muže soupravu někam mezi nedosažitelné sny.

 

 

Souprava je ale na každý pád dokonalým dárkem pro muže, kteří to myslí s holením vážně.

 

 

 

Samozřejmě, většina z osob, které známe, si raději těch 20-30 minut přispí, je-li to však váš šálek čaje, rozhodně se nedá říci, že byste si se soupravou nepřišli na své... 

 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!