Doplňky, které se vyplatí nepřehlédnout (1.)

2011-08-08-1
08.08.2011 14:16 | Petr Hájek

Každý, kdo to myslí se stylem vážně, by si měl být dobře vědom síly malých doplňků.

1. Stylový nůž

Ačkoliv nás jedna velmi stará lidová moudrost učí, že správný muž nikdy neodkládá nůž, nejde určitě o prázdná slova, jelikož praktičnost podobného více-funkčního udělátka musí ocenit každý muž, který se pokouší občas něco udělat, tedy každý. Navíc jde o velmi stylový doplněk v řádu pár stokorun až tisícikorun. Kvalitní nůž je zkrátka koncentrovaná praktičnost i stylovost najednou.

 

2011-08-08-1
 

 

2. Bílý kapesník

Jedno příslušenství a opět mnohá použití - brečí vaše sestra? Ponechte kapesníku jeho původní účel... Nechcete se umazat při jezení hamburgeru před poradou? Udělejte si z něj ubrousek. Nebo snad potřebujete čisté sedátko? I to kapesník zvládne. Skrytá zbraň gentlemana, která nesmí chybět v žádné kapse.

 

2011-08-08-1
 

 

3. Zásobník na karty

Peněženka muže toho pojme často neuvěřitelné množství, nicméně i ona má své limity. Pokud se v ní kupříkladu nakupí větší počet kreditních karet, začne být v kapse po čase často nepříjemně cítit a jeden začne uvažovat o nějakém rafinovaném řešení problému. Zásobník na karty rozšíří vaše ukládací možnosti o dalších 4-6 kousků.

 

2011-08-08-1
 

 

4. Magnetický kolárek

Nepříliš známé, ale přesto zajímavé příslušenství do stylové sbírky, jehož smysl existence je nečekaně prostý - jelikož běžný kolárek plastový často nezvládne zůstat na místě a udržet vše tak, jak se patří, magnetický vznikl proto, aby jej se svojí zvýšenou spolehlivostí nahradil. Díky magnetismu drží pevně na místě a přitom neškrtí.

 

2011-08-08-1
 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!