Doutníkové novinky, díl 7.

Publikováno: 09.08.2010 16:29 | Petr Hájek I když není kouření bůhvíjak kvalitní přednost, jistě s námi budete souhlasit, že k dokonalému večeru stylového gentlemana patří kromě prvotřídní lihoviny také vyzrálý doutník.

 

Room 101 chystá silnější verze

Průměrnému doutníkáři zřejmě nepříliš dobře známá značka Room 101 plánuje na letošní léto silnější verze své dosavadní produkce. Room 101 Conjura Edition se právě poprvé objevilo v New Orleansu. Když se tvůrce nové edice zeptali na sílu novinky, jen poznamenal, že se před jejich kouřením má zákazník určitě dobře najíst...

 

 

Rocky Patel 15th Anniversary Cigar

Firma Rocky Patel slaví 15. výročí své existence a při této příležitosti uvádí na trh doutníky Rocky Patel 15th Anniversary Cigar. Jedná se o středně tmavý typ s krycím listem z Ekvádoru. Pokud jde o listy vázací a náplň, tak ty jsou plně nikaragujské. Jedna z odrůd filleru byla dokonce pěstována na jedné zcela nové farmě spciálně pro tuto příležitost.

 

 

Nejtlustší Romeo y Julieta

Pokud jde o kubánskou značku Romeo y Julieta a její portfolio doutníků, tak se samozřejmě musí nechat, že se mezi nimi najdou i relativně široké kusy. Nový Romeo y Julieta Wide Churchill ovšem trhá všechny rekordy značky - má 5 a 1/8" délky + 55 prstýnek.

 

 

Padrón Family Reserve v nové chuti

Oblíbené doutníky série Padrón Family Reserve se dočkají také jednoho nového kusu. Ponese jméno Padrón Family Reserve No. 46 a bude to corona gorda s rozměry 5 a 1/2" + 56 prstýnek. Pro zajímavost si dodejme, že rodina Padrónova vykouřila více než 1 000 testovacích kusů, než byla s novou chutí spokojena.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!