Drobnosti, které by měl mít moderní muž určitě v kapse

Publikováno: 08.10.2012 12:38 | Petr Hájek

Muži mají rádi kapsy plné věcí, jelikož milují ten pocit připravenosti na vše, co je může potkat a na co mohou narazit. Jsou ale jisté typy věcí, které by vám v kapsách neměly chybět opravdu nikdy. 

Nůž s flashdiskem

V mužských kapsách snad není tradičnějšího návštěvníka, nežli právě užitkového nože švýcarského typu. Máte tak díky němu při ruce stále jak potřebné nástroje, tak i celou sezónu vašeho oblíbeného fantasy seriálu nebo sportu, o fotkách rodiny ani nemluvě. Podobná hračka vás přijde na 150 USD. 

 

2012-10-08-1

Zdroj: GQ

 

Sada mini-nástrojů

Jestliže občas potřebujete vypáčit nějakou bednu, dostat ven hřebík nebo něco odšroubovat, rozhodně zvažte pořízení sady ze snímku. Nástroje jsou sice menší velikosti, stále však plně funkční. Sada Everyday Carry Kit přijde na 44 USD.

 

2012-10-08-1

Zdroj: GQ

 

Klip na peníze

Když se zrovna nepoužívá k náročným věcem, jako třeba výrobě raketových motorů, je titan přijatelnou alternativou i co se týče držení vašich bankovek pospolu. Nezbytnost pro osoby, jenž mají rádi finance papírové a organizované. Cena 30 USD. 

 

2012-10-08-1

Zdroj: GQ

 

Střihač nehtů

Nejen ženy si potrpí na kvalitně zabroušené a zastřižené nehty, takže jistě není žádnou zženštilostí nosit něco podobného i v ryze mužské tašce. Tento model od Klhip využívá lékařské oceli a i po jiných stránkách to je naprostá špička mezi špičkou. Bude vás stát 50 USD.

 

2012-10-08-1

Zdroj: GQ

 

Hřebínek s pouzdrem

Nošení vlastního hřebínku bylo nezbytností asi tak před šedesáti lety, ale stejně jde o docela příjemné retro - a dokonce i s pohledným vlastním a ručně šitým pouzdrem! Kdo si tedy chce připomenout doby dávno minulé, může se do toho směle vydat s tímto produktem od Billykirk, jen si musí připravit 45 USD.

 

2012-10-08-1

Zdroj: GQ

 

Hodnocení článku:Komentáře

Kompletní transplantace obličeje? Možné! Říká MUDr. Bohdan Pomahač Kompletní transplantace obličeje? Možné! Říká MUDr. Bohdan Pomahač MUDr. Bohdan Pomahač stojí u zrodu rekonstrukční plastické chirurgie. Patří k lidem, kteří pokládají základy a rozvíjejí tento,... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!