Extravagantní módní show - nový klip Lady Gaga

lady gaga
Lady Gaga v jednom ze svých extravagantních kostýmů. Jejímu vizážistovi tímto skládáme poklonu.
12.11.2009 11:54 | Michal Novák

Hudební klip nebo promyšlená a kreativní módní show? Tak takovou otázku vzbuzuje nový klip Lady Gaga Bad Romance. Nebývá časté, že bysme se věnovali právě hudebním klipům, v tomto případě však musíme udělat výjimku.

Klip k Bad Romance je totiž daleko více módní show než obyčejným Bčkovým klipem. Vysoko nad běžným průměrem vrtících se pozadí několika černošek. Zde máme možnost obdivovat se extravagantním futuristickým výjevům a to jak choreografickým, tak hlavně módním.

Jak je běžným zvykem jedná se spíše o dámskou záležitost, přesto se však najdou i okamžiky pánské módy (i těch pár vteřin se stalo důvodem proč tento článek uvádíme). Ženských modelů je v klipu bezpočetně, stylově jsou velice rozdílné a rozhodně potěší oko i náročnějšího diváka.

Posuďte sami:

Za zmínku stojí hned úvod a pak úsek 2:37 - 2:45 a 3:50, kde se objevují pánské modely. Jednoduché, zpravidla černé nebo tmavé kombinace košil, trik, nebo tílek a jeansů působí velmi elegantně a přitom nespoutaně.Co model to originál, každý však skvěle sladěný k modelu. Na mnoha záběrech jsou modely doplněné futuristickými obličejovými maskami.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!