Gresso odhalilo Regal Titanium Phone

Publikováno: 01.11.2012 12:07 | Petr Hájek

Stylový titanový smartphone, jenž dá zbrusu nový význam slovnímu spojení "stylový mobil". Je totiž stylový, luxusní a každý jej chce...

2012-11-01-1

Zdroj: Gresso

Zapomeňte na zlato, palladium, platinu nebo stříbro, titan je aktuálně tím největším symbolem luxusu, jaký svět zná. Je to kov stále oblíbenější a to hlavně u klenotů a prvotřídních hodinek. Titan je kov, jenž má mnoho impresivních vlastností a ne všechny jsou vzhledové: kromě svého chladně stříbřitého lesku poskytuje též velkou odolnost na korozi, sůl, vlhkost, světlo a je to kov velmi lehký. Titan se nám ale občas propracuje i do sféry spotřebitelské elektroniky - vzpomeňme jen Leica M9 Titanium Edition nebo titanová pouzdra pro iPhone od Brikk či hodinky Tag Heuer Monaco V4 Titanium.

2012-11-01-1

Zdroj: Gresso

Dnes tu máme další produkt, který vsadil na titan a nutno prozradit, že to byla sázka dobrá. Za dnešním dílkem stojí firma Gresso, jenž nám již kdysi dala najevo, že podobné věci rozhodně umí - viz její modely Gresso Avant-garde Grand Premiere a Grand Monaco Limited Edition Phone Extreme X3. Dnes jde opět o mobil/smartphone a to jménem Gresso Regal Titanium, jenž má zdůraznit eleganci i maskulinitu najednou.

2012-11-01-1

Zdroj: Gresso

Autoři popisují svoje zhmotnělé vize jako kombinaci geometrické úchvatné pravidelnosti, nečekané síly a bezchybné textury. Musí se určitě nechat, že exteriér Regal Titanium je skutečně na jedničku. Navíc, máme za to, že by mobil přežil, i kdybyste jej přejeli svým 4x4. Je to vlastně paradox, že jde o něco tak odolného a přitom to znázorňuje věc, k níž se každý chová jako v rukavičkách...

2012-11-01-1

Zdroj: Gresso

Klávesnička je u novinky vyvedena z ocele a posléze doleštěna ručně do vysokého lesku. Přístroj Gresso Regal Titanium Phone je omezen na 333 kusů a jestliže o něj projevíte zájem, pak abyste si raději připravili 4500 USD.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!