Hodinky Cookoo Watch

Publikováno: 01.09.2012 11:47 | Petr Hájek

Tak trochu jiné hodinky, jenž vás udrží ve styku s vaším chytrým telefonem.

 

2012-09-01-1

Zdroj: Dvice

Jak často vám zvonil mobil nebo smartphone, ale vy jste to neslyšeli z onoho prostého důvodu, že jste jej měli zaražený hluboko v kapse nebo batohu či tašce? Nebo jste ze stejného důvodu zapomněli na nějaký zde zapsaný úkol nebo schůzku? Či dokonce prošvihli okamžik, kdy se vám mobil snažil sdělit, jak málo energie mu zbývá?

Vše řečené a ještě řadu dalších problémů ze svého života obratem odstraníte poté, co si pořídíte hodinky Cookoo Watch. Potom již nic týkající se vašeho gadgetu v batohu/kapse nebude problémem.

 

Na čelní straně hodinek Cookoo Watch se objevují malé ikony podle toho, jaká věc se udála, nebo, co je potřeba udělat dalšího. Přirozeně jde hlavně o to, že si dané věci všimnete hned, jelikož jen málokdo z nás chodí po světě a neustále zírá pro jistotu na mobil, zda po něm někdo něco nechce...

Když tedy třeba mobil zazvoní, hodinky vám řeknou. Když se blíží schůzka, též se to dozvíte. A ztropí alarm i v případě docházející energie. Stejně tak v případě, že dorazí textovka nebo e-mail či se něco děje na vašem sociálním blogu.

To ale není vše, Cookoo Watch mají i další vypečené funkce - tak třeba, když odejdete z domova a zapomenete mobil, jste na to hned upozornění. Nebo onu funkci, pro případ, že mobil ztratíte a potřebujete jej najít či chcete na dálku spustit samospoušť na digitálu.

Hodinky Cookoo Watch se dodávají s aplikací pro Apple iOS nebo Google Android. V prodeji budou od listopadu za 130 USD.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!