Hodinky Edox

Publikováno: 07.01.2011 16:32 | Petr Hájek

Našinci nepříliš známou švýcarskou značku Edox čeká velmi prestižní událost - její hodinky si zahrají ve filmu Spiderman 4.

 

2011-01-07-1

 

Je tomu skutečně tak. Prohlášení pocházející od švýcarského výrobce hodinek, firmy Edox, naznačuje, že si její hodinky zahrají v dalším pokračování filmové řady o slavném pavoučím muži. Mimochodem, film „Spiderman 4" byl několikrát odložen a vypadá to, že se jej nejdříve dočkáme až někdy v roce 2012.

Herec Tobey Maguire se odebral na odpočinek, takže jej v hlavní roli Spidermana vystřídá Andrew Garfield. Jeho ženský protipól Mary Jane bude hrát Emma Stone. A jak to vše souvisí s hodinkami Edox? Firma prohlásila, že každý ze členů herecké skupiny si bude moci vybrat pro natáčení hodinky Edox jaké jen bude chtít.

Ne snad, že by bylo překvapivé to, že si hodinky zahrají ve filmu, nakonec značky všech typů se nám ve filmech objevují již dlouho (oblíbené zbraně, pití a drinky, šaty, PC, ...), ovšem jeden by popravdě spíše čekal, že se tohoto filmu ujme někdo slavnější a movitější. Vlastnická firma stojící za Edox (Richemont Group) za tento product placement pochopitelně platí nemalé částky.

Z jistého úhlu pohledu však věci přece jen smysl dávají: Edox je na švýcarské poměry relativně malá a nevýznamná značka, takže když se objeví ve filmu, dá se takřka jistě předpokládat, že si jí všimnou minimálně miliony dalších lidí. A jelikož je Edox na švýcarskou špičku relativně levný (namísto desítek tisíc USD pouze pár tisíc USD), je zřejmé, že by mohl oslovit značný počet zákazníků. Tak či onak, důkladně si posléze prohlédněte ve Spidermanovi 4 hodinky, jelikož to budou právě Edox...

Hodnocení článku:Komentáře

Starobylá tetování Starobylá tetování Mnoho lidí se dnes nechává tetovat z nejrůznějších rozmarů. Kde se ale vzal tento způsob dekorace vlastního těla? Existují... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!