Hodinky Hublot King Power Red Devil

Publikováno: 10.08.2011 13:59 | Petr Hájek

Švýcarská značka Hublot představila před několika týdny nové zajímavé hodinky. Jedná se o model King Power Red Devil, jenž se snaží být holdem spolupráci, jaká se rozvinula mezi Hublot a populárním anglickým klubem Manchester United.

 

2011-08-10-1

 

Časoměřič Hublot King Power Red Devil reprezentuje již 3 vyjádření spolupráce. Půjde o přísně limitovanou sérii, kterou budou nosit primárně hráči klubu, ale jelikož se vyrobí 500 kusů černých a 250 King Gold verze (cena neznámá), máte šanci i vy. 

2011-08-10-1

 

Hodinky obsahují maskota klubu na natahovacím kolečku a povšimněte si také unikátní zelené barvy zdůrazňující minuty a hodiny - skutečně vás nešálí zrak, jde opravdu o odstín trávy ze známého a legendárního Old Trafford stadionu. Z celého modelu čiší unikátnost a smysl pro jakousi střízlivou pompéznost.

 

2011-08-10-1

 

Průměr novinky je 48 mm a pouzdro je dle verze tvořeno buď z 18karátového zlata, popřípadě z černého matného keramického povrchu. Jako mechanismus se zde Hublot rozhodl použít svůj HUB4245 Calibre Automatic Movement, samozřejmě kompletně vytvářený v dílnách firmy. Mechanicky jsou poháněné veškeré funkce hodinek.

 

2011-08-10-1

 

Červená k oběma modelům sedne, na druhou stranu ale, u vnitřního kolečka si ji firma snad mohla i ušetřit, jelikož se díky přemíře červeně trochu na displeji ztrácí taktéž červené ručičky. Ony zelené kousky jsou z již řečeného stadionu a dodejme si ještě pro zajímavost, že barvivo vzniklo po odběru vzorků z trávy a poté zmrazení.

 

2011-08-10-1

 

Jelikož jde o hodinky pro fotbalisty, je zřejmé, že musí měřit dokonale čas právě fotbalistům: určitě jste již postřehli 45minutový pod-číselník a u něj i speciální ukazatel počítající aktuální poločas. Vše doprovází gumový řemínek.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!