Hodinky Limited Edition Ladoire Black Widow "Mr. Green"

Publikováno: 16.01.2011 13:05 | Petr Hájek I tentokrát zavítáme v rámci našeho malého hodinkového okénka do Švýcarska, kde si pro nás firma Ladoire Geneve připravila další zajímavý kousek.

Nové modely hodinek pocházející od švýcarské firmy Ladoire Geneve nejsou jen tak běžnými hodinkami bez švihu, ale inspirovaly se při svém názvu (i zpracování) v jedné nadmíru nečekané oblasti - totiž biologii. A to konkrétně v označení Lactrodaectus Manctans, která je u nás známá jako Kudlanka Nábožná.

 

2011-01-16-1

 

V kolekci jsou celkem čtyři hodinky a za vypíchnutí z nich stojí zejména model dnes představený a označovaný jako Black Widow „Mr. Green. Hodinky tedy vznikly proto, aby mocně hrály na emoce každého, kdo se na ně jen podívá.

 

2011-01-16-1

 

Hodinky jsou poměrně velké: mají kolem 51 mm na šířku a v nejvyšším místě na výšku celých 41,77 mm. Hodinky jsou kryty zčásti titanem a zčásti umělou hmotou. Zelenočerné pozadí má v záloze i několik stylových bílých linií, která zde slouží jen proto, aby dávaly vyniknout okolní černi a zeleni.

 

2011-01-16-1

 

Minuty, vteřiny i hodiny zde ukazují speciální kolečka s keramickými ložisky. Hodinky umí ukazovat dvojí čas, což je praktické při cestování. V hodinkách je 38 drahokamů a jejich systém vydrží celých 52 hodin na jedno natažení. Hodinky nicméně vyšly v přísně limitované edici, v níž každý kus přijde na 71 330 USD.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!