Hodinky Mutewatch

Publikováno: 11.09.2011 10:52 | Petr Hájek

Dnes tu máme skutečně unikátní kousek pro příznivce maximálního funkcionalismu a minimalismu.

 

2011-09-11-1
 

 

Jestliže máte dojem, že tradiční digitální či analogové hodinky nejsou nic pro vás a jen vám dotěrně připomínají se svým stále aktivním stavem, jak málo času máte, pak dnes představené nenápadné hodinky Mutewatch nabízí rázné řešení situace.

 

2011-09-11-1
 

 

Mutewatch je technicky i stylově vzato jediný kousek gumy pocházející od jisté švédské firmy ze Stocholmu. Jde o hodinky typu „jedna velikost musí padnout všem". Hodinky disponují dotekovým LED displejem, senzorem pohybu a vibračním alarmem. Nejsou zde žádná tlačítka tak, jak je patrně znáte odjinud.

 

2011-09-11-1
 

 

Displej se aktivuje švihovitým pohybem. Jakmile je ale již vše jednou aktivní, smíte následně přepínat mezi hodinami, stopkami a alarmem. Nastavení je mimořádně snadné - zkrátka vždy nalistujete správné číslo na daném místě díky dotekovému displeji. Patrně největším hi-tech prvkem a funkcí je zde vibrační alarm.

 

2011-09-11-1
 

 

A teď další nečekaná věc. Hodinky s baterií vydrží pouhé asi 1-2 týdny v praxi. Asi si říkáte, k čemu je něco takového, ale ještě vydržte. Můžete si je totiž kdykoliv a kdekoliv z běžného USB portu nabít za slabé 2 hodinky. Tyto hodinky jako z designérské studie jsou k mání za 259 USD a za 5-6 týdnů vám mohou být doručeny v barvě šedé, bílé nebo červené.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!