Hodinky Obaku V140G

Publikováno: 20.02.2011 08:31 | Petr Hájek

Pro dnešní hodinkové okénko máme nachystáno skutečné eso: model Obaku V140G, který bude zřejmě tím nejhubenějším kouskem na dnešním trhu.

Hodinky Obaku V140G v sobě mísí typický vliv japonské strohé zenové filozofie na straně jedné spolu s přehlednými liniemi dánských tradic na té druhé. Kombinace je to zajímá sama o sobě, když k tomu však připočítáme i zpracování, pak se jedná o skutečný unikát.

 

2011-02-20-1

 

Vše naznačuje tomu, že se výrobce s hodinkami hodlá pochlubit až na blížící se akci BaselWorld 2011, jelikož již dnes dopředu davy ubezpečuje, že zde předvede model, o kterém má za to, že jde prý o ty zaručeně "nejštíhlejší sportovní hodinky na světě".

 

2011-02-20-1

 

Nápad na zpracování přišel dle designéra hodinek Christiana Mikkelsena tak nějak sám od sebe: "Tradiční sportovní hodinky mají velký profil, obří písmena a mnoho funkcí. Prakticky nikdo si je ale zatím netroufl vyrobit takto tenké. Můžeme tedy zodpovědně prohlásit, že náš model bude téměř jistě těmi nejštíhlejšími sportovními hodinkami na trhu".

 

2011-02-20-1

 

Prozatím vše, co má veřejnost k dispozici, je těchto několik obrázků + ujištění tvůrců o již několikrát zdůrazněné (takřka papírové) štíhlosti. Nepředpokládáme každopádně, že by výrobce nesplnil, co slíbil, jelikož pak by již nikdy neprodal ani minutku pro vajíčka na měkko.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!