Hodinky Special Ops. aneb chybí jen vodotrysk

2010-01-18a
18.01.2010 15:26 | Petr Hájek

V těchto nenápadných černých hodinkách se ukrývá kompletní quadband mobilní telefon, multimediální přehrávač, také umí fotit, plánovat agendu a ještě pár dalších povedených kousků.

Sice není tak zcela jisté, zda Special Ops. říkat raději „mobilní hodinky" či naopak „hodinkomobil", ale na druhou stranu mnohem důležitější je to, co hodinky umí a že toho není málo. Design je střízlivě černý, což je příjemně univerzální barva, díky níž si člověk nemusí dělat starosti, k čemu si je právě vezme

GSM modul je plně odemčený (i.e. neblokovaný na operátora) a v zásadě funguje jako jiný běžný mobil, jen zkrátka v tomto trochu nezvyklém balení. Připomeňme, že hodinky Black Ops. zvládají pásma 850/900/1800/1900 MHz, takže se s nimi neztratíte skutečně nikde na světě, kde je signál.

Součástí krabice je i 1 GB microSD karta (max. 2 GB), Bluetooth headset a pár sluchátek, velmi potěšující je i dvojice akumulátorů, kterou jsme ještě nikde jinde neviděli. Výdrž není úplně ohromující, zejména pokud sledujete multimédia, posloucháte FM tuner či MP3ky, ovšem za ideálních podmínek výrobce uvádí 150 h standby a 2,5 h hovoru.

Hodinky Special Ops. dostaly do výbavy také spoustu zajímavého softwaru. Je tu úkolovník, kalendář, alarm, podpora profilů, prohlížeč obrázků (JPG, PNG, GIF, BMP). Multimediální část si poradí s formáty MIDI, MP3 a WAV u hudby a pro změnu s AVI(MJPEG) a 3GP u videa. Digitál zvládne sice jen rozlišení 176 x 144, to ovšem na MMSky docela i stačí. Rozměry hodinek jsou 55 x 50 x 18 mm a cena 99,62 EUR.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!