Hravé a nápadité vlasové trendy podzim/zima 2010

Publikováno: 30.01.2011 22:33 | Martin Rychlý

Na trendy v účesech na sezónu podzim/zima 2010 jsme se zeptali nejpovolanějšího z nejpovolanějších - českého vlasového mága Norberta Michala Zapoměla.

Sezóna podzim zima 2010 nás uhrane svou hravostí a nápaditostí. Zaměřeno je více na finální styling, který můžete podle nálady střídat a dle daných příležitostí formovat do nových dimenzí. Vlasy jsou zkrátka hra a je jen na nás, jestli si budeme hrát na elegána, rebela, nebo pohodáře. Barvy vlasů se nesou v přirozených tónech a pokud už jsou kolorované, tak takovou barvou, která odpovídá reálným odstínům přírody.

Pánů v salonech přibývá a je příjemné vidět, že muži své vlasy už tolik neupozadňují. Vždyť vlasy dotváří dokonale celou image a záleží jen na nás jakou maáme náladu a co si každý den vytvoříme na hlavě. Jaká nálada takový účes. Toto heslo provází nejen mě, ale i vám přeji, aby vám ten váš účes působil radost a okolí jej nenechalo bez povšimnutí.

Váš Norbert Michal Zapoměl

Vlasové trendy podzim zima 2010
Vlasové trendy podzim zima 2010
Hodnocení článku:Komentáře

Nejstylovější muži minulého týdne, díl 31. Nejstylovější muži minulého týdne, díl 31. Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!