Humidor i botník v jednom

Publikováno: 23.11.2011 13:45 | Petr Hájek

Firma Bally Scribe vyrobila unikátní humidor na doutníky, který jde použít také k ochraně kožených bot.

 

2011-11-23-1
 

 

Haute couture, který se donedávna věnoval pouze tvorbě stylových věcí pro ženy se nyní, zdá se, přiklonil i k produkci ryze mužské. Nakonec, i muže zajímají stylové doplňky, hodinky, boty a vše další. Většina skutečně kvalitních věcí se sice dělá na míru zákazníkovi, to ovšem není případ dnešního zajímavého humidoru. To ale také nijak nesnižuje jeho kvality.

Humidor existuje v omezené edici pouhých 100 kusů a je unikátním mariášem mezi technologií a designérským uměním. Dřevo je zde typu Sri Lankan Macassar Ebony, což je jedno z nejjemnějších a nejvzácnějších dřev, jaké existuje na celé planetě. O vaše VIP doutníky se zde ale také postará moderní digitální technika, která zajistí, že si vaši drahouškové u vás budou připadat skutečně jako doma v karibiku.

 

2011-11-23-1
 

 

Standardně se do humidoru vejde nějakých 300 doutníků, ovšem jak jsme již naznačili v úvodu, unikátností tohoto typu je i ta věc, že má humidor ještě další funkci kromě té standardní. Stačí si objednat nějaké boty řady Bally Scribe a poté je lze perfektně skladovat právě v humidoru.

Boty existují mimochodem v řadě variací - Lace Up, Velcro, Bootie, Long Boot, Demi Boot, Oxford, Snow Boot, Sandals, Loafer, Derby, Driver, Sneakers, Mocassin a Monk. Boty jsou dle firmy také z kůže natolik luxusní a prvotřídní, jak jen to šlo.

Firma ale bohužel ani tentokrát nerozvedla, na kolik ctitele prvotřídního kouře a krásně opečovávaných bot tento kousek přijde. S ohledem na maximální luxus dřeva, bot a obsažené techniky (zvlhčovač, teploměr, ...) ale raději hádejte velmi, velmi vysoko...
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!