Jak na vypadávání vlasů

Publikováno: 16.02.2011 19:16 | Michal Novák

Noční můra mnoha mužů začíná hustou hřívou, ze které na konci zbude jen nablýskaný kopeček připomínající naši národní horu Říp. Řeč je o vypadávání vlasů. Tento problém trápí nemálo z nás, a proto jsme zkusili zapátrat po tom, co by se s tím dalo dělat.

Renokin

Je vůbec způsob, jak se proti vypadávání vlasů bránit?

Ano, moderní doba nabízí množství způsobů, které různí odborníci více, či méně prosazují. Nejúčinnější formou je zjistit a eliminovat příčinu. Tou může být mnoho faktorů od reakce na příliš tvrdou vodu až po genetické problémy.

Existuje obrovské množství moderních přípravků, které podporují růst vlasů, zabraňují vypadávání, podporují a posilují. Mezi pokročilé přípravky účinné proti padávání vlasů patří například Renokin.

Rozhodli jste se bojovat?

Vzhledem k ohromné nabídce přípravků na trhu doporučujeme poradit se s dermatologem, či jiným specialistou, který Vám poradí, jaký přípravek je pro Vás vhodný. Povahou přípravky pro růst a podporu vlasů spadají někam mezi kosmetiku, potravinové doplňky a léčiva. Proto ty kvalitní zakoupíte většinou v lékárnách u kvalitních kadeřníků nebo na specializovaných e-shopech. Asi největším specializovaným e-shopem je Medaprex.cz, který nabízí výběr z těch nejlepších světově uznávaných výrobků na podporu vlasů na jednom místě.

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit, ale je Vám trapné se někoho ptát osobně? Můžete využít anonymity, kterou poskytují moderní média a ptát se na mnoha poradnách online. Stejně tak výrobců a prodejců jednotlivých řad produktů. Informace je samozřejmě vhodné si ověřovat pomocí několika různých zdrojů. Poslední dobou vznikají i projekty na sociálních sítích, kde lidé sdílí své zkušenosti a postřehy. Jedním takovým projektem na Facebooku je Tajemství krásy. Na Internetu existuje také mnoho dalších zdrojů, kde se dají čerpat informace o tom, jak si udržet zdravé, krásné a pokud možno všechny vlasy. Mezi ně patří magazíny o zdraví a kráse, nutno dodat, že většinou primárně orientované na ženy, ale občas se tam nějaká informace zachytit dá.

Hodnocení článku:Komentáře

Pořad o české kinematografii, který nám o české kinematografii vlastně nic neřekne Pořad o české kinematografii, který nám o české kinematografii vlastně nic neřekne Pokud nejste pasivní, televizní divák a nespokojíte se s tím, že vás domácí televize povětšinou krmí přihlouplými telenovelami,... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!