Jak se inspirovat ve stylu slavných golfových hráčů?

Publikováno: 11.08.2010 10:44 | Petr Hájek Jedna stará moudrost nám tvrdí: „Kdo chce psa být, vždycky si hůl najde", což je nakonec věc, kterou můžeme vztáhnout i na styl a oblékání - inspirace je kolem nás dost a dost!

 

 

1. Pěkný svetřík nikdy nic nepokazí

Vizáž golfisty jménem Camilo Villegas dokazuje, že na hraní ve svetru není nic staromódního. Jenom si dejte pozor na jednu maličkatou drobnost - ujistěte se čistě v rámci pohodlné hry, že vám svetr sedí opravdu jako přibitý.

 

 

2. Bílý pásek se vrací

Je to už pěkných pár let, co jsme na greenu naposledy viděli hráče s bílým opaskem, opravte nás, jestli se mýlíme, ale naposled to byl skutečně snad až Johnny Miller. Letos se jich na PGA Tour nicméně pár objevilo a jedním z nich disponuje i Anthony Kim na snímku. Samozřejmě, nezapomeňte jej spárovat s hladkými tmavými džínami.

 

 

3. Nezapomeňte na hodinky pro večer

Ať už máte večer domluvenou večeři nebo jen jdete na čaj, nenoste v žádném případě sportovní hodinky do nějaké VIP restaurace. Udělejte to v duchu Chi Chi Rodrigueze (mimochodem jeden z nejstylovějších hráčů PGA všech dob) a na opasku si ponechte staré svoje dobré osvědčené hodinky pro situaci potom.

 

 

4. Vyzařujte sebedůvěru

Hráč Sam Snead nám pro změnu ukazuje, že lze sportovat i v relativně dost společenském obleku a hned poté, co to napráskáte konkurenci, odkráčet do baru oslavovat bez nutnosti měnit na sobě prakticky cokoliv.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!