Jak se obléci na golf?

Publikováno: 03.06.2011 11:51 | Petr Hájek

To nejlepší, co dnes můžete říct o běžných sportovních oblečcích je to, že často nevypadají jako sportovní oblečky. Móda se posledních pár let a desetiletí i zde naštěstí rychle vyvíjela.

Jestliže chcete vidět typické hardcore-obleky pro golf, podívejte se třeba na film Caddyshack, PGA Tour nebo podobné akce, kde to často sportovci ženou trochu do extrému. Další skvělou věcí na sportovních oblečcích je to, že vám skutečně pomohou při hraní golfu, jelikož jsou vzdušné a pohodlné. 

2011-06-03-1

 

Jak však dokazují některé na sportovce zaměřené stylové linie, člověk nemusí na stylovost rezignovat ani při hře v golf: řada Ralph Loren RLX Golf line je toho dokonalým důkazem. Vezměme si třeba tady toho křížence mezi pulovrem, trikem, bundičkou a dalšími věcmi - má ventilační otvory na strategických místech a je vyroben z nylonu a elastanu, cena 245 USD.

 

2011-06-03-1
 

 

Jestliže byste raději něco nahoře ve světlé, pak tu máme bavlněné tričko na pólo on Monclear za 70 USD, dále polyesterové kalhoty za 80 USD a koženou rukavici od Nike za 22 USD. Kožené golfové boty dodal pro změnu Ecco a přišly na 140 USD.

 

2011-06-03-1
 

 

Tak, to bychom měli hru, ale co na sebe hodit po ní? Vepředu plošší golfové kalhoty jsou dobrá a osvědčená sázka: bavlněný krátký kabát s dvojicí knoflíků stojí 425 USD, bavlněná vesta dalších 235 USD a opět bavlněná košile 155 USD (Pure DKNY). Modré tenisky v ceně 42 USD jsou pak od Vans.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!