Jak se stylově vypořádat se zimním počasím? (Díl 2. Rukavice)

Publikováno: 02.02.2011 17:21 | Petr Hájek

Jaro je ještě naneštěstí daleko, proto určitě nepodceňte výběr a nákup oblečení pro zimu. I v těchto zdánlivě neforemných kusech šatstva se dá nicméně najít jakýsi styl a řád.

 

2011-02-02-1


Jeden by na ně možná i zapomněl ve všem tom ranním shonu, to by ovšem byla v těchto ledových dnech obrovská chyba. Nemluvě o faktu, že dobrý pár rukavic je vítaným doplňkem vaší zimní stylové výbavy. Skutečně je nepodceňte, jelikož stačí málo - řídit auto, jít se psem nebo nést kufr a kůže začne velmi trpět.

 

 

2011-02-02-1


Vybrat si správný pár není žádná magie - jako vždy postačí špetka vlastního názoru. V zásadě se můžete přiklonit ke dvěma protipólům: rukavicím spíše praktickým (teplo) nebo spíše elegantním (barva, zpracování).

 

 

2011-02-02-1


Materiál a cena je pochopitelně také důležitým faktorem. Je jen a jen na vás, zda dáte přednost raději pleteným, vlněným, koženým nebo z nějakého syntetického materiálu. Musí se každopádně nechat, že přírodní materiály vypadají zdaleka nejpřirozeněji.

 

 

2011-02-02-1


Pokud jde o barevné provedení, tak osoby netoužící budit pozornost mohou sáhnout po ověřených tmavě barevných kombinacích. Ti, co naopak ve společnosti rádi něčím zazáří, mohou zvolit všemožné kombinace i v těch nejnepředstavitelnějších barvách, jako třeba kanárkově žluté.

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!