Jak se stylově vypořádat se zimním počasím? (Díl 5. Spodní prádlo)

Publikováno: 08.03.2011 10:40 | Petr Hájek

Jaro je sice již téměř na spadnutí, přesto ale určitě ještě nepodceňte výběr a nákup oblečení vhodného spíše pro zimu. I v těchto zdánlivě neforemných kusech šatstva se dá nicméně najít jakýsi styl a řád.

Je zajímavé, že nejdůležitějšími částmi těla, které si zasluhují být v teple není právě torzo, které mívá vrstev již dost, ale právě hlava a nohy - bývá u mužů typické, že na hrudníku mají cca 4 vrstvy a na nohou a hlavě jedinou.

 

2011-03-08-1


Rozhodně proto zařaďte do své sbírky i několik teplých podvlékaček, jelikož když uhodí skutečné mrazy, budete nadmíru rádi, že je máte. Nakonec, sundat se dají vždycky, že ano a je generacemi ověřeným pravidlem, že ideální je brát si o jednu vrstvu navíc, než jaké je venku počasí (totiž právě kvůli odkládání).

 

 

2011-03-08-1


I když je doba neforemných "Jégrových drtičů mrazu" již dávno za námi, musí se nechat, že podvlékačky a podobné kusy šatstva nepatří ve výbavě tvůrců oblečení právě k nejčastěji zastoupené veličině na rozdíl třeba od takových kravat (s teplotního hlediska k ničemu) nebo ponožek.

 

 

2011-03-08-1


Podvlékačky se spíše profilují jako praktický kus šatstva, se kterým se běžně nikde na veřejnosti nechlubíte, takže je vhodné u nich dát přednost nejpříjemnějšímu materiálu a popřípadě atraktivní ceně před vizáží. Je to zkrátka ošacení, kde se počítá spíše praktičnost.

 

Hodnocení článku:Komentáře

Pravé kosmonautické oblečky na prodej Pravé kosmonautické oblečky na prodej Toužíte po originální výzdobě svého bytu? A co byste řekli na pravé šaty a obleky, které patřily skutečným kosmonautům a proletěly... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!